sponsor

Horaris

Tarda
Hora Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
17:00
17:30 - 18:30 ( Pavelló)
Preinfantil Masculí
17:30 - 18:30 ( Pavelló)
Infantil Femení A
17:30 - 18:30 ( Pavelló)
Infantil Femení B
17:30 - 18:30 ( Pista exterior)
Benjamí
17:30 - 18:30 ( Pista exterior)
Aleví
17:30 - 18:30 ( Pista exterior)
Prebenjamí
17:30 - 18:30 ( Pista exterior)
Infantil Femení A
17:30 - 18:30 ( Pista exterior)
Infantil Femení B
17:30 - 18:30 ( Pista exterior)
Benjamí
17:30 - 18:30 ( Pista exterior)
Aleví
17:30 - 18:30 ( Pista exterior)
Prebenjamí
17:30 - 18:30 ( Pista exterior)
Preinfantil Masculí
17:30 - 18:30 ( Pista exterior)
Infantil Femení B
17:30 - 18:30 ( Pista exterior)
Infantil Femení A
17:30 - 18:30 ( Pista exterior)
Preinfantil Femení A
18:00
18:30 - 19:30 ( Pavelló)
Preinfantil Femení A
18:30 - 19:30 ( Pavelló)
Infantil Masculí
18:30 - 19:30 ( Pavelló)
Cadet Masculí B
18:30 - 19:30 ( Pista exterior)
Júnior Masculí
18:30 - 19:30 ( Pista exterior)
Cadet Masculí B
18:30 - 19:30 ( Pista exterior)
Infantil Masculí
18:30 - 19:30 ( Pista exterior)
Júnior Femení A
18:30 - 19:30 ( Pista exterior)
Júnior Femení B
18:30 - 19:30 ( Pista exterior)
Cadet Masculí B
18:30 - 19:30 ( Pista exterior)
Preinfantil Femení A
18:30 - 19:30 ( Pista exterior)
Infantil Masculí
18:30 - 19:30 ( Pista exterior)
Preinfantil Masculí
19:00
19:30 - 20:30 ( Pavelló)
Júnior Femení A
19:30 - 20:30 ( Pavelló)
Júnior Femení B
19:30 - 20:30 ( Pavelló)
Cadet Femení A
19:30 - 20:30 ( Pavelló)
Cadet Femení B
19:30 - 20:30 ( Pista exterior)
Cadet Femení B
19:30 - 20:30 ( Pista exterior)
Cadet Femení C
19:30 - 20:30 ( Pista exterior)
Cadet Masculí A
19:30 - 20:30 ( Pista exterior)
Cadet Femení A
19:30 - 20:30 ( Pista exterior)
Cadet Femení B
19:30 - 20:30 ( Pista exterior)
Cadet Femení C
19:30 - 20:30 ( Pista exterior)
Cadet Femení A
19:30 - 20:30 ( Pista exterior)
Cadet Femení C
20:00
20:30 - 21:30 ( Pavelló)
Sènior Masculí A
20:30 - 21:30 ( Pavelló)
Cadet Masculí A
20:30 - 21:30 ( Pavelló)
Júnior Masculí
20:30 - 21:30 ( Pavelló)
Júnior Femení A
20:30 - 21:30 ( Pavelló)
Sènior Femení
20:45 - 21:45 ( Pista exterior)
Sots25
20:30 - 21:30 ( Pista exterior)
Júnior Femení B
20:30 - 21:30 ( Pista exterior)
Júnior Masculí
20:30 - 21:30 ( Pista exterior)
Cadet Masculí A
21:00
21:30 - 22:30 ( Pavelló)
Sots25
21:30 - 22:30 ( Pavelló)
Sènior Femení
21:30 - 22:30 ( Pavelló)
Sènior Masculí A
21:30 - 22:30 ( Pavelló)
Sènior Femení
21:30 - 22:30 ( Pavelló)
Sènior Masculí A
22:00
22:30 - 23:30 ( Pavelló)
Sots25