sponsor

Calendari (Bàsquet)

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
1
2
3
4
5
6
10:00 | Bàsquet
Esc Sta Anna-Reus Deportiu - ESCOLA JOAN REBULL
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Benjamí - C.VIDAL I BARRAQUER-EB CAMBRILS
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Prebenjamí - COL.LEGI LA SALLE REUS
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Aleví Vermell - ESCOLA JOAN REBULL
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Infantil Masculi Escolar - AB LA SALLE TARRAGONA
0 - 0
LA SALLE TARRAGONA
20:30 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - A.B. EL VENDRELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
10:45 | Bàsquet
C.B. ÀGUILES - Cadet Femení Negre
0 - 0
ST COLOMA DE QUERALT
12:30 | Bàsquet
CB MONTBLANC - CAL MAGRET - Cadet Femení Vermell
0 - 0
MONTBLANC
17:30 | Bàsquet
SOMMOS PENYA FRAGATINA - Senior Masculí A
0 - 0
FRAGA
17:45 | Bàsquet
VEDRUNA GRACIA A - Senior Femení
0 - 0
BARCELONA
7
09:30 | Bàsquet
Infantil Femení Vermell - AD TORREFORTA NEGRE
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - A.B. LA SALLE TARRAGONA IM
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Masculí - C.B. CANTAIRES TORTOSA CADET M
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:00 | Bàsquet
Infantil Femení Negre - EL MEU BAR-TORREDEMBARRA
0 - 0
REUS DEPORTIU
8
9
10
11
12
13
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
00:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
19:00 | Bàsquet
Senior Masculí A - C.B. VILA-SECA GROC
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
MANYANET REUS VERD - Preinfantil Masculí
0 - 0
REUS
09:30 | Bàsquet
A.B LA SALLE TARRAGONA - Infantil Femení Negre
0 - 0
TARRAGONA
10:00 | Bàsquet
ESC ALBERICH I CASAS - Benjamí
0 - 0
ESC ALBERICH I CASAS
10:00 | Bàsquet
AE PARE MANYANET GROC - Esc Sta Anna-Reus Deportiu
0 - 0
PARE MANYANET
11:00 | Bàsquet
AD TORREFORTA GROC - Infantil Femení Vermell
0 - 0
TORREFORTA
12:00 | Bàsquet
MANYANET REUS GROC - Cadet Masculí
0 - 0
PARE MANYANET
14
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení Vermell - C.B. SANT PERE I SANT PAU
0 - 0
REUS DEPORTIU
18:00 | Bàsquet
Cadet Femení Negre - TGN BÀSQUET NEGRE
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:30 | Bàsquet
Senior Femení - A.B. LA SALLE TARRAGONA SF
0 - 0
REUS DEPORTIU
15
16
17
18
19
20
00:00 | Bàsquet
Esc Sta Anna-Reus Deportiu - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Benjamí - AE PARE MANYANET GROC
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
12:00 | Bàsquet
A.B. LA SALLE TARRAGONA PIF - Preinfantil Femení
0 - 0
SALLE TARRAGONA
12:30 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES - Cadet Femení Vermell
0 - 0
TARRAGONA
17:30 | Bàsquet
C.E. XAMBA VILAFRANCA A - Senior Femení
0 - 0
VILAFRANCA
21
11:00 | Bàsquet
Infantil Femení Vermell - CBA CONSTRUCAT6
0 - 0
REUS DEPORTIU
22
23
24
25
26
27
00:00 | Bàsquet
Infantil Femení Vermell - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
10:00 | Bàsquet
Esc Sta Anna-Reus Deportiu - REUS DEPORTIU
0 - 0
REUS DEPORTIU
28
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení Vermell - A.B. LA SALLE TARRAGONA CF
0 - 0
REUS DEPORTIU
29
30
31
1
2
3
4