sponsor

Calendari

Anterior Abril 2017 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
27
28
29
30
31
1
00:00 | Pàdel
Absolut femení - Tennis Salou H2O B
3 - 0
Reus Deportiu
09:00 | Tennis
Aleví masculí - Club Tennis Sant Salvador
5 - 0
Reus Deportiu
11:00 | Tennis
Infantil masculí - Gimnàstic de Tarragona
3 - 2
Reus Deportiu
15:00 | Hoquei Patins
Benjamí A - CP Calafell A
6 - 0
Palau d'Esports
17:00 | Hoquei Patins
Aleví B - Alcañiz CP Translop
6 - 4
Palau d'Esports
Fora
10:00 | Hoquei Patins
HC Palau Plegamans A - Fem 16
7 - 1
Palau Plegamans
12:00 | Hoquei Patins
CE Vendrell Moritz B - Preb. Iniciació B
1 - 3
Vendrell
16:00 | Hoquei Patins
CHP Amposta - Prebenjamí C
3 - 2
Amposta
17:15 | Hoquei Patins
HC Valls Metso - Prebenjamí D
3 - 0
Valls
2
09:00 | Tennis
Cadet femení - Club Tennis Montblanc
1 - 3
Reus Deportiu
10:00 | Hoquei Patins
Prebenjamí B - HC Valls Metso B
0 - 3
Palau d'Esports
11:00 | Hoquei Patins
Prebenjamí A - CN Ploms A
0 - 0
Palau d'Esports
12:00 | Hoquei Patins
Infantil A - CP Sant Ramon A
0 - 0
Palau d'Esports
13:00 | Hoquei Patins
2ª Catalana - CP Masquefa
0 - 0
Palau d'Esports
15:00 | Hoquei Patins
Aleví A - HC Palau Plegamans A
0 - 0
Palau d'Esports
16:00 | Hoquei Patins
Prebenjamí C - CP Calafell B
0 - 0
Palau d'Esports
Fora
12:00 | Hoquei Patins
CH Vila-seca Jardiland B - Benjamí C
0 - 0
Vila-seca
12:00 | Tennis
Club Tennis Reus Monterols - Jr femení
4 - 0
Club Tennis Reus Monterols
13:00 | Tennis
Club Tennis Tarragona - Infantil masculí
1 - 4
Club Tennis Tarragona
17:30 | Hoquei Patins
CP Cubelles (FEM) - 2ª Catalana
0 - 0
Cubelles
19:00 | Hoquei Patins
CP Riudoms - Benjamí B
0 - 0
Riudoms
3
4
5
6
7
21:45 | Hoquei Patins
2ª Catalana - CP Voltregà (FEM)
0 - 8
Palau d'Esports
8
12:00 | Hoquei Patins
Junior - CH Mataró B
5 - 5
Palau d'Esports
17:00 | Hoquei Patins
Benjamí B - Reus Deportiu A
5 - 6
Palau d'Esports
17:30 | Pàdel
Absolut masculí A - Cub Sports A
1 - 2
Reus Deportiu
18:00 | Hoquei Patins
Infantil B - Combinado de Israel
7 - 5
Palau d'Esports
Fora
15:30 | Tennis
Reus Monterols - Aleví masculí
5 - 0
Reus Monterols
18:00 | Hoquei Patins
CP Vilafranca Capital del vi - Aleví A
1 - 2
Vilafranca del Penedès
19:00 | Hoquei Patins
CP Jonquerenc - Infantil A
3 - 6
La Jonquera
9
10:00 | Pàdel
Absolut masculi B - CT Valls B
1 - 2
Reus Deportiu
15:00 | Hoquei Patins
Aleví B - CE Vendrell Moritz B
9 - 4
Vendrell
16:00 | Hoquei Patins
Fem 16 - HC Palau Plegamans C
11 - 3
Palau d'Esports
18:30 | Hoquei Patins
Benjamí C - HC Valls Fusteria Vallmoll
0 - 0
Palau d'Esports
Fora
09:30 | Pàdel
CT Montblanc - Absolut femení
0 - 3
Montblanc
12:30 | Hoquei Patins
CP Vilanova - 2ª Catalana
0 - 6
Vilanova
12:30 | Hoquei Patins
CP Voltregà B - Juvenil
1 - 5
Palau d'Esports
16:15 | Hoquei Patins
Cerdanyola CH - Nac. Catalana Fem
1 - 6
Cerdanyola
18:15 | Hoquei Patins
CPS Sitges - Infantil B
0 - 0
Sitges
10
11
12
09:00 | Bàsquet
4RT MEMORIAL DIEGO RUBIO
REUS DEPORTIU
13
09:00 | Bàsquet
4RT MEMORIAL DIEGO RUBIO
REUS DEPORTIU
14
15
16
17
18
19
20
21
Fora
21:00 | Hoquei Patins
CP Malgrat (FEM) - 2ª Catalana
0 - 0
Malgrat
22
10:00 | Tennis
Aleví femení - CT Calafell
2 - 2
Reus Deportiu
11:00 | Pàdel
Absolut femení - Mora d'Ebre A
1 - 2
Reus Deportiu
15:00 | Hoquei Patins
Benjamí A - CE Vendrell Moritz A
7 - 0
Palau d'Esports
15:30 | Pàdel
Absolut masculi B - Plana d'en Berga B
3 - 0
Reus Deportiu
16:00 | Hoquei Patins
Nac. Catalana Fem - CP Vilanova
5 - 1
Palau d'Esports
17:30 | Hoquei Patins
Benjamí C - CHP Amposta
6 - 5
Palau d'Esports
18:45 | Hoquei Patins
Aleví B - CH Juneda
2 - 9
Palau d'Esports
23
10:00 | Hoquei Patins
Prebenjamí A - CH Vila-seca Jardiland A
0 - 3
Palau d'Esports
11:00 | Hoquei Patins
Prebenjamí B - Reus Deportiu C
3 - 1
Palau d'Esports
12:00 | Hoquei Patins
Infantil B - CE Noia Freixenet C
2 - 2
Palau d'Esports
18:00 | Hoquei Patins
Nac. Catalana Fem - CH Vila-sana
3 - 0
Palau d'Esports
Fora
19:00 | Pàdel
RC Nàutic de Tarragona A - Absolut masculí A
1 - 2
Tarragona
24
25
26
27
28
29
30