sponsor

Calendari (Bàsquet)

Anterior Febrer 2018 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
29
30
31
1
2
3
00:00 | Bàsquet
Benjamí Femení - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Aleví - PARE MANYANET GROC
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Esc Montsant Reus Deportiu - CB LA SELVA 6È
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Prebenjamí - C.SANT JOSEP 1r
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Benjamí Masculí - COL.LEGI LA SALLE REUS MIXT
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
13:00 | Bàsquet
ESCOLA JOAN REBULL - Els Ganxets-Reus Deportiu
0 - 0
ESCOLA JOAN REBULL
18:00 | Bàsquet
CB MOLLERUSSA - Sènior Masculí A
0 - 0
MOLLERUSSA
4
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 00B
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - SANT IGNASI A
0 - 0
REUS DEPORTIU
5
6
7
8
9
10
Fora
18:00 | Bàsquet
CBVALLS LEAR - Sènior Femení
0 - 0
VALLS
11
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - CBVALLS TOT JOC INTERESPORT
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:30 | Bàsquet
SALLE TORREFORTA CBT - Júnior Masculí
0 - 0
TORREFORTA
12
13
14
15
16
17
11:00 | Bàsquet
Esc Montsant Reus Deportiu - PARE MANYANET VERD
0 - 0
ESCOLA MONTSANT
11:00 | Bàsquet
Benjamí Masculí - E.GUILLEM FORTUNY-EB CAMBRILS
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Benjamí Femení - ESCOLA MONTSANT
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
11:00 | Bàsquet
PUIGCERVER 5È - Aleví
0 - 0
ESCOLA PUIGCERVER
12:00 | Bàsquet
E.GUILLEM FORTUNY-EB CAMBRILS - Prebenjamí
0 - 0
E.GUILLEM FORTUNY.CAMBRILS
13:00 | Bàsquet
CB LA SELVA 5È - Els Ganxets-Reus Deportiu
0 - 0
LA SELVA DEL CAMP
17:45 | Bàsquet
ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B - Sènior Masculí A
0 - 0
REUS PLOMS
18
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - CBALCANAR.COM
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - SESE A
0 - 0
REUS DEPORTIU
19
20
21
22
23
24
10:00 | Bàsquet
Els Ganxets-Reus Deportiu - C.VIDAL I BARRAQUER-EB CAMBRILS
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Aleví - COL.LEGI SANT JOSEP
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Benjamí Femení - LA PRESENTACIÓ
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Bàsquet
ESCOLLA PUIGCERVER - Esc Montsant Reus Deportiu
0 - 0
ESCOLA PUIGCERVER
11:00 | Bàsquet
E.CAMBRILS-EB CAMBRILS - Benjamí Masculí
0 - 0
CAMBRILS
18:30 | Bàsquet
CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA - Sènior Femení
0 - 0
CERVERA
25
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:15 | Bàsquet
CB SANT PERE I SANT PAU-JM - Júnior Masculí
0 - 0
ST PERE I ST PAU
26
27
28
1
2
3
4