sponsor

Calendari (Bàsquet)

Anterior Febrer 2017 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
30
31
1
2
3
Fora
18:00 | Bàsquet
AE PARE MANYANET GROC - Aleví Vermell
12 - 6
PARE MANYANET
4
00:00 | Bàsquet
Benjamí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Senior Masculí B - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
11:00 | Bàsquet
Infantil Masculi Escolar - AB LA SALLE TARRAGONA
49 - 43
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Cadet Masculí escolar - AMPA COL LA SALLE TORREFORTA
21 - 39
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Sots 21 Masculí - BÀSQUET BASE TARRAGONA
61 - 57
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Senior Masculí A - ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS C
64 - 73
REUS DEPORTIU
Fora
09:30 | Bàsquet
CB LA SELVA - Preinfantil Femení
57 - 54
LA SELVA DEL CAMP
10:30 | Bàsquet
CARMELITES CBT - Preinfantil Masculí
36 - 42
TARRAGONA
11:00 | Bàsquet
MANYANET REUS - Infantil Femení Negre
44 - 88
MANYANET
13:00 | Bàsquet
ESCOLLA PUIGCERVER 3r - Esc Sta Anna-Reus Deportiu
10 - 6
ESCOLA PUIGCERVER
13:00 | Bàsquet
AE PARE MANYANET VERD - Aleví Negre
6 - 10
PARE MANYANET
5
11:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - RENDIMENT PSICOLEGS CBV
57 - 69
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Masculí - A.B. EL VENDRELL 2
87 - 29
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Cadet Femení Vermell - CBA NATURFIT
65 - 31
REUS DEPORTIU
19:30 | Bàsquet
Senior Femení - BASQUET DRAFT GRAMENET B
67 - 59
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Bàsquet
C.B. CANTAIRES TORTOSA INFANTIL F - Infantil Femení Vermell
32 - 81
TORTOSA
11:45 | Bàsquet
SANT PAU APÒSTOL - Cadet Femení Negre
0 - 0
TARRAGONA suspés per pluja
6
7
8
9
17:45 | Bàsquet
Aleví Negre - SANT JOSEP 2n
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
18:00 | Bàsquet
AMPA COL·LEGI LA SALLE DE TORREFORTA "D" - Infantil Masculi Escolar
0 - 0
TORREFORTA
10
11
10:00 | Bàsquet
Esc Sta Anna-Reus Deportiu - ESC ALBERICH I CASAS
4 - 12
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Aleví Negre - CNR PLOMS
10 - 6
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Infantil Masculi Escolar - AME AMETLLA DE MAR
27 - 32
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Benjamí - COL.LEGI LA SALLE REUS
12 - 4
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Aleví Vermell - ESCOLA JOAN REBULL
10 - 6
REUS DEPORTIU
13:00 | Bàsquet
Prebenjamí - SANT JOSEP 1r
17 - 7
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Senior Masculí B - C.E. FERRO
48 - 49
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Sots 21 Masculí - BASQUET TERESIANES
50 - 75
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - CB RAPITENC ÒPTICA PUIG
66 - 47
REUS DEPORTIU
Fora
11:00 | Bàsquet
AD TORREFORTA - Cadet Femení Negre
0 - 0
TORREFORTA
11:30 | Bàsquet
CB ALTAFULLA B - Cadet Femení Vermell
45 - 82
ALTAFULLA
16:15 | Bàsquet
C.B. MORELL B - Senior Masculí A
81 - 75
MORELL
17:30 | Bàsquet
U.E. SANT CUGAT 2 - Senior Femení
55 - 63
SANT CUGAT DEL VALLES
12
11:00 | Bàsquet
Infantil Femení Vermell - C.B. CALAFELL
68 - 24
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Infantil Femení Negre - C.B. MORELL
64 - 41
REUS DEPORTIU
18:00 | Bàsquet
Cadet Femení Negre - C.B. VALLS ALT CAMP ALUMINIS
58 - 34
REUS DEPORTIU
Fora
09:30 | Bàsquet
COL·LEGI AURA BLANC - Preinfantil Femení
67 - 17
TARRAGONA
10:45 | Bàsquet
ALIMENTACIÓ BAIX PENEDÈS A.B. EL VENDRELL 1 - Infantil Masculí
76 - 44
VENDRELL
13
14
15
16
Fora
20:30 | Bàsquet
C.B. VILA-SECA BLAU - Cadet Femení Negre
40 - 63
LA PINEDA
17
18
00:00 | Bàsquet
Infantil Masculi Escolar - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Cadet Masculí escolar -
0 - 0
DESCANSA
17:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení - A.B. LA SALLE TARRAGONA PIF
67 - 35
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - A.B. EL VENDRELL - CB LLORENÇ
39 - 70
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
ESCOLA JOAN REBULL - Aleví Negre
6 - 10
ESCOLA JOAN REBULL
09:30 | Bàsquet
A.B. LA SALLE TARRAGONA IM - Infantil Masculí
0 - 0
TARRAGONA
10:00 | Bàsquet
ESC. VIDAL I BARRAQUER - Benjamí
4 - 12
COL. VIDAL I BARRAQUER
11:00 | Bàsquet
AD TORREFORTA NEGRE - Infantil Femení Vermell
46 - 55
TORREFORTA
11:00 | Bàsquet
ESCOLA JOAN REBULL - Esc Sta Anna-Reus Deportiu
10 - 6
ESCOLA JOAN REBULL
12:15 | Bàsquet
C.B. ÀGUILES - Infantil Femení Negre
59 - 61
STA COLOMA DE QUERALT
12:30 | Bàsquet
ESCOLA ELS GANXETS - Aleví Vermell
6 - 10
ESCOLA ELS GANXETS
13:00 | Bàsquet
C.VIDAL I BARRAQUER CAMBRILS - Prebenjamí
6 - 18
C.VIDAL I BARRAQUER CAMBRILS
17:45 | Bàsquet
FITNESS CLUB ANURA - TORREDEMBARRA B.C. - Sots 21 Masculí
57 - 47
TORREMBARRA
19
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení Vermell - CB MONTBLANC - CAL MAGRET
51 - 50
REUS DEPORTIU
18:00 | Bàsquet
Cadet Femení Negre - C.B. ÀGUILES
69 - 25
REUS DEPORTIU
19:30 | Bàsquet
Senior Femení - U.E. D'HORTA A
53 - 47
REUS DEPORTIU
Fora
11:00 | Bàsquet
A.B. EL VENDRELL S21 - Senior Masculí B
68 - 47
COMA-RUGA
12:00 | Bàsquet
C.B. CANTAIRES TORTOSA CADET M - Cadet Masculí
47 - 44
TORTOSA
20
21
22
23
24
25
11:00 | Bàsquet
Esc Sta Anna-Reus Deportiu - VIDAL I BARRAQUER
10 - 6
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Senior Masculí B - ZAMAR 2000 PLOMS SALLE D
68 - 59
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Sots 21 Masculí - C. JOVENTUT D'ULLDECONA
56 - 47
REUS DEPORTIU
Fora
10:30 | Bàsquet
SANT PAU APOSTOL - Cadet Femení Negre
19 - 73
TARRAGONA
18:00 | Bàsquet
B.M. VILADECANS A - Senior Masculí A
64 - 55
VILADECANS
26
Fora
18:00 | Bàsquet
LLUISOS DE GRACIA B - Senior Femení
60 - 67
BARCELONA
27
28
19:30 | Bàsquet
Infantil Femení Negre - ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS B
68 - 83
REUS DEPORTIU
1
2
3
4
5