sponsor

Calendari

Anterior Febrer 2017 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
30
31
1
2
3
Fora
18:00 | Bàsquet
AE PARE MANYANET GROC - Aleví Vermell
12 - 6
PARE MANYANET
21:45 | Hoquei Patins
CE Vendrell Moritz - Junior
5 - 1
Vendrell
4
00:00 | Bàsquet
Benjamí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Senior Masculí B - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
10:00 | Tennis
Jr masculí - CT Lleida
1 - 4
Reus Deportiu
11:00 | Bàsquet
Infantil Masculi Escolar - AB LA SALLE TARRAGONA
49 - 43
REUS DEPORTIU
11:45 | Hoquei Patins
Prebenjamí B - CE Vendrell Moritz B
3 - 0
Palau d'Esports
12:00 | Bàsquet
Cadet Masculí escolar - AMPA COL LA SALLE TORREFORTA
21 - 39
REUS DEPORTIU
12:45 | Hoquei Patins
Infantil B - CPS Sitges construccionsgiralt.com
3 - 3
Palau d'Esports
15:00 | Hoquei Patins
Benjamí A - HC Fusteria Vallmoll
22 - 0
Palau d'Esports
17:00 | Hoquei Patins
Benjamí C - CP Calafell C
3 - 10
Palau d'Esports
17:30 | Bàsquet
Sots 21 Masculí - BÀSQUET BASE TARRAGONA
61 - 57
REUS DEPORTIU
18:00 | Hoquei Patins
Juvenil - HC Sentmenat B
10 - 2
Palau d'Esports
19:00 | Bàsquet
Senior Masculí A - ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS C
64 - 73
REUS DEPORTIU
21:00 | Hoquei Patins
Ok Lliga - Forte dei Marmi
7 - 5
Palau d'Esports del Reus Deportiu
Logo
Fora
09:30 | Bàsquet
CB LA SELVA - Preinfantil Femení
57 - 54
LA SELVA DEL CAMP
10:30 | Bàsquet
CARMELITES CBT - Preinfantil Masculí
36 - 42
TARRAGONA
11:00 | Hoquei Patins
CE Vendrell Moritz A - Preb. Iniciació B
3 - 1
Vendrell
11:00 | Bàsquet
MANYANET REUS - Infantil Femení Negre
44 - 88
MANYANET
12:00 | Hoquei Patins
CE Vendrell Moritz A - Prebenjamí D
3 - 0
Vendrell
13:00 | Bàsquet
ESCOLLA PUIGCERVER 3r - Esc Sta Anna-Reus Deportiu
10 - 6
ESCOLA PUIGCERVER
13:00 | Bàsquet
AE PARE MANYANET VERD - Aleví Negre
6 - 10
PARE MANYANET
16:00 | Rugbi
Castelldefels B - Senior Masculí
15 - 20
Camp Municipal Can Vinader
17:00 | Hoquei Patins
CE Vendrell Moritz B - Aleví B
9 - 1
Vendrell
19:30 | Hoquei Patins
Sferic - 2ª Catalana
3 - 6
Terrassa
5
09:00 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació A - CE Vendrell Moritz B
3 - 0
Palau d'Esports
10:00 | Hoquei Patins
Benjamí B - CE Vendrell Moritz B
18 - 0
Palau d'Esports
10:00 | Tennis
+ 30 anys - CT Urgell
3 - 2
Reus Deportiu
11:00 | Hoquei Patins
Aleví A - Caldes Recam Laser A
7 - 2
Palau d'Esports
11:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - RENDIMENT PSICOLEGS CBV
57 - 69
REUS DEPORTIU
11:00 | Tennis
1º Fase Campionat Catalunya. CT Premià de Mar VS Absolut Reus Deportiu
Premià de Mar
12:00 | Hoquei Patins
Infantil A - CH Lloret A
4 - 1
Palau d'Esports
12:30 | Bàsquet
Cadet Masculí - A.B. EL VENDRELL 2
87 - 29
REUS DEPORTIU
16:00 | Hoquei Patins
Fem 16 - HC Palau Plegamans
0 - 2
Palau d'Esports
17:30 | Hoquei Patins
2ª Catalana - CP Vilanova (Fem)
5 - 2
Palau d'Esports
17:30 | Bàsquet
Cadet Femení Vermell - CBA NATURFIT
65 - 31
REUS DEPORTIU
19:30 | Bàsquet
Senior Femení - BASQUET DRAFT GRAMENET B
67 - 59
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Bàsquet
C.B. CANTAIRES TORTOSA INFANTIL F - Infantil Femení Vermell
32 - 81
TORTOSA
10:00 | Tennis
CT Calafell - Infantil femení
0 - 4
Calafell
11:00 | Hoquei Patins
SH Casal L'Espluga - Prebenjamí C
3 - 0
Montblanc
11:45 | Bàsquet
SANT PAU APÒSTOL - Cadet Femení Negre
0 - 0
TARRAGONA suspés per pluja
18:30 | Hoquei Patins
CP Riudoms - Prebenjamí A
0 - 3
Riudoms
6
7
8
10:00 | Tennis
Fase final Lliga Escola de tennis i Lliga social d'hivern: Semifinals fins al 17/02
Reus Deportiu
15:00 | Pàdel
Fase final Lliga social de pàdel d´hivern: Semifinals fins al 17/02
Reus Deportiu
9
17:45 | Bàsquet
Aleví Negre - SANT JOSEP 2n
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
18:00 | Bàsquet
AMPA COL·LEGI LA SALLE DE TORREFORTA "D" - Infantil Masculi Escolar
0 - 0
TORREFORTA
10
11
09:00 | Pàdel
AMERICANA MIXTA DE PÀDEL , 1º I 2º Categoria.
Reus Deportiu
10:00 | Bàsquet
Esc Sta Anna-Reus Deportiu - ESC ALBERICH I CASAS
4 - 12
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Aleví Negre - CNR PLOMS
10 - 6
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Infantil Masculi Escolar - AME AMETLLA DE MAR
27 - 32
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Benjamí - COL.LEGI LA SALLE REUS
12 - 4
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Aleví Vermell - ESCOLA JOAN REBULL
10 - 6
REUS DEPORTIU
12:45 | Hoquei Patins
Junior - CP Vic
5 - 7
Palau d'Esports
13:00 | Bàsquet
Prebenjamí - SANT JOSEP 1r
17 - 7
REUS DEPORTIU
16:00 | Hoquei Patins
Nac. Catalana Fem - HC Palau Plegamans
3 - 1
Palau d'Esports
16:00 | Bàsquet
Senior Masculí B - C.E. FERRO
48 - 49
REUS DEPORTIU
17:30 | Hoquei Patins
Prebenjamí C - CE Vendrell Moritz B
3 - 0
Palau d'Esports
17:30 | Bàsquet
Sots 21 Masculí - BASQUET TERESIANES
50 - 75
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - CB RAPITENC ÒPTICA PUIG
66 - 47
REUS DEPORTIU
21:00 | Hoquei Patins
Ok Lliga - IGUALADA CALAF GRUP
6 - 2
Palau d'Esports del Reus Deportiu
Logo
Fora
11:00 | Hoquei Patins
CE Noia Freixenet C - Infantil B
3 - 3
Sant Sadurní D'Anoia
11:00 | Bàsquet
AD TORREFORTA - Cadet Femení Negre
0 - 0
TORREFORTA
11:30 | Bàsquet
CB ALTAFULLA B - Cadet Femení Vermell
45 - 82
ALTAFULLA
12:30 | Hoquei Patins
CP Sant Ramon A - Infantil A
3 - 2
Vilafranca del Penedès
15:00 | Pàdel
2º Jornada de pàdel dels Jocs Esportius del Baix Camp
Reus Ploms
16:00 | Hoquei Patins
HC Palau Plegamans C - Fem 16
1 - 9
Palau de Plegamans
16:00 | Hoquei Patins
CHP Amposta - Benjamí C
2 - 1
Amposta
16:15 | Bàsquet
C.B. MORELL B - Senior Masculí A
81 - 75
MORELL
17:00 | Rugbi
B.U.C. - Senior Femení
60 - 7
Camp de Rugby de la Foixarda de Barcelona
17:30 | Bàsquet
U.E. SANT CUGAT 2 - Senior Femení
55 - 63
SANT CUGAT DEL VALLES
12
09:00 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació B - Cambrils CH
0 - 3
Palau d'Esports
10:00 | Hoquei Patins
Prebenjamí A - Cambrils CH
3 - 1
Palau d'Esports
11:00 | Bàsquet
Infantil Femení Vermell - C.B. CALAFELL
68 - 24
REUS DEPORTIU
12:30 | Hoquei Patins
Benjamí B - CH Vila-seca Jardiland B
17 - 0
Palau d'Esports
12:30 | Bàsquet
Infantil Femení Negre - C.B. MORELL
64 - 41
REUS DEPORTIU
13:00 | Rugbi
Senior Masculí - Quimic B
12 - 40
Camp Municipal de la Pastoreta
18:00 | Bàsquet
Cadet Femení Negre - C.B. VALLS ALT CAMP ALUMINIS
58 - 34
REUS DEPORTIU
20:00 | Hoquei Patins
2ª Catalana - PHC Sant Cugat
7 - 3
Palau d'Esports
Fora
09:30 | Hoquei Patins
CP Calafell - Preb. Iniciació A
0 - 3
Calafell
09:30 | Bàsquet
COL·LEGI AURA BLANC - Preinfantil Femení
67 - 17
TARRAGONA
10:00 | Hoquei Patins
HC Palau Plegamans A - Aleví A
3 - 7
Palau de Plegamans
10:30 | Hoquei Patins
CN Reus Ploms A - Prebenjamí B
3 - 1
Palau d'Esports
10:30 | Hoquei Patins
CP Calafell B - Benjamí A
0 - 8
Calafell
10:45 | Bàsquet
ALIMENTACIÓ BAIX PENEDÈS A.B. EL VENDRELL 1 - Infantil Masculí
76 - 44
VENDRELL
12:45 | Hoquei Patins
Cerdanyola CH (FEM) - 2ª Catalana
5 - 1
Cerdanyola
17:30 | Hoquei Patins
CP Riudoms - Prebenjamí D
3 - 0
Riudoms
13
14
15
16
Fora
20:30 | Bàsquet
C.B. VILA-SECA BLAU - Cadet Femení Negre
40 - 63
LA PINEDA
21:00 | Hoquei Patins
CP Alcobendas - Ok Lliga
1 - 3
Alcobendas
17
Fora
21:45 | Hoquei Patins
CH Mataró - Junior
5 - 5
Mataró
18
00:00 | Bàsquet
Infantil Masculi Escolar - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Cadet Masculí escolar -
0 - 0
DESCANSA
09:30 | Tennis
DIADA DE LES FINALS DE LES LLIGUES SOCIALS I DINAR SOCIAL
Reus Deportiu
Logo
09:30 | Pàdel
DIADA DE LES FINALS DE LES LLIGUES SOCIALS I DINAR SOCIAL
Reus Deportiu
Logo
15:00 | Hoquei Patins
Benjamí A - CE Vendrell Moritz C
10 - 0
Palau d'Esports
17:00 | Hoquei Patins
Benjamí C - CE Vendrell Moritz B
0 - 8
Palau d'Esports
17:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení - A.B. LA SALLE TARRAGONA PIF
67 - 35
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - A.B. EL VENDRELL - CB LLORENÇ
39 - 70
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
ESCOLA JOAN REBULL - Aleví Negre
6 - 10
ESCOLA JOAN REBULL
09:30 | Bàsquet
A.B. LA SALLE TARRAGONA IM - Infantil Masculí
0 - 0
TARRAGONA
10:00 | Bàsquet
ESC. VIDAL I BARRAQUER - Benjamí
4 - 12
COL. VIDAL I BARRAQUER
11:00 | Bàsquet
AD TORREFORTA NEGRE - Infantil Femení Vermell
46 - 55
TORREFORTA
11:00 | Bàsquet
ESCOLA JOAN REBULL - Esc Sta Anna-Reus Deportiu
10 - 6
ESCOLA JOAN REBULL
11:45 | Hoquei Patins
Alpicat lleida.net - Fem 16
3 - 3
Alpicat
12:15 | Bàsquet
C.B. ÀGUILES - Infantil Femení Negre
59 - 61
STA COLOMA DE QUERALT
12:30 | Bàsquet
ESCOLA ELS GANXETS - Aleví Vermell
6 - 10
ESCOLA ELS GANXETS
13:00 | Bàsquet
C.VIDAL I BARRAQUER CAMBRILS - Prebenjamí
6 - 18
C.VIDAL I BARRAQUER CAMBRILS
15:00 | Rugbi
B.U.C. C - Senior Masculí
31 - 12
Camp de Rugby de la Foixarda de Barcelona
15:30 | Tennis
2º Jornada de tennis dels Jocs Esportius del Baix Camp
Reus Monterols
17:45 | Bàsquet
FITNESS CLUB ANURA - TORREDEMBARRA B.C. - Sots 21 Masculí
57 - 47
TORREMBARRA
21:00 | Hoquei Patins
CP Sporting Portugal - Ok Lliga
6 - 3
Lisboa
19
09:00 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació A - HC Valls Metso
3 - 0
Palau d'Esports
09:00 | Tennis
Campionat Catalunya, permanència categoria de plata.
Reus Deportiu
10:00 | Hoquei Patins
Prebenjamí B - HC Valls Metso
2 - 2
Palau d'Esports
11:00 | Hoquei Patins
Prebenjamí D - CHP Amposta
0 - 3
Palau d'Esports
12:00 | Hoquei Patins
Infantil A - CP Jonquerenc
7 - 1
Palau d'Esports
15:00 | Hoquei Patins
Infantil B - CP Bell-lloc
6 - 7
Palau d'Esports
16:00 | Hoquei Patins
Aleví B - CH Vila-seca Jardiland
8 - 6
Palau d'Esports
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení Vermell - CB MONTBLANC - CAL MAGRET
51 - 50
REUS DEPORTIU
17:00 | Hoquei Patins
Aleví A - CP Vilafranca
7 - 2
Palau d'Esports
18:00 | Bàsquet
Cadet Femení Negre - C.B. ÀGUILES
69 - 25
REUS DEPORTIU
18:30 | Hoquei Patins
Juvenil - CP Voltregà B
9 - 4
Palau d'Esports
19:30 | Bàsquet
Senior Femení - U.E. D'HORTA A
53 - 47
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Hoquei Patins
CP Calafell A - Prebenjamí C
2 - 3
Calafell
11:00 | Hoquei Patins
Cambrils CH - Benjamí B
2 - 11
Cambrils
11:00 | Hoquei Patins
CH Vila-seca Jardiland - Preb. Iniciació B
3 - 1
Vila-seca
11:00 | Bàsquet
A.B. EL VENDRELL S21 - Senior Masculí B
68 - 47
COMA-RUGA
11:30 | Hoquei Patins
CP Calafell B - Prebenjamí A
1 - 3
Calafell
12:00 | Bàsquet
C.B. CANTAIRES TORTOSA CADET M - Cadet Masculí
47 - 44
TORTOSA
12:00 | Rugbi
Sant Cugat - Senior Femení
80 - 10
Camp de la Guinardera. Sant Cugat del Vallés.
15:00 | Tennis
Gimnàstic de Tarragona - Jr femení
3 - 1
Tarragona
18:00 | Hoquei Patins
CH Ripollet - 2ª Catalana
1 - 6
Ripollet
19:45 | Hoquei Patins
UE Horta - Nac. Catalana Fem
3 - 6
Horta
20
21
22
23
24
Fora
20:00 | Hoquei Patins
CH Lloret (FEM) - 2ª Catalana
0 - 0
Lloret
25
09:00 | Tennis
Cadet masculí - Reus Monterols
0 - 0
Reus Deportiu
11:00 | Hoquei Patins
Juvenil - CH Palafrugell
0 - 0
Palau d'Esports
11:00 | Bàsquet
Esc Sta Anna-Reus Deportiu - VIDAL I BARRAQUER
10 - 6
REUS DEPORTIU
11:00 | Tennis
Aleví masculí - CT Tarragona
0 - 0
Reus Deportiu
14:00 | Rugbi
Senior Masculí - Carboners de Terrassa
0 - 47
Camp Municipal de la Pastoreta
16:00 | Bàsquet
Senior Masculí B - ZAMAR 2000 PLOMS SALLE D
68 - 59
REUS DEPORTIU
16:00 | Rugbi
Senior Femení - C. E, INEF Lleida
10 - 27
Camp Municipal de la Pastoreta
17:30 | Bàsquet
Sots 21 Masculí - C. JOVENTUT D'ULLDECONA
56 - 47
REUS DEPORTIU
Fora
10:30 | Bàsquet
SANT PAU APOSTOL - Cadet Femení Negre
19 - 73
TARRAGONA
18:00 | Bàsquet
B.M. VILADECANS A - Senior Masculí A
64 - 55
VILADECANS
18:15 | Hoquei Patins
CH Juneda - Aleví B
0 - 0
Juneda
26
Fora
11:00 | Hoquei Patins
SH Casal L'Espluga - Infantil B
0 - 0
Montblanc
12:30 | Hoquei Patins
Caldes Recam Laser A - Junior
0 - 0
Caldes
18:00 | Bàsquet
LLUISOS DE GRACIA B - Senior Femení
60 - 67
BARCELONA
27
28
19:30 | Bàsquet
Infantil Femení Negre - ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS B
68 - 83
REUS DEPORTIU
Fora
22:00 | Hoquei Patins
CE Vendrell Moritz - Juvenil
5 - 4
Vendrell
1
2
3
4
5