sponsor

Calendari (Bàsquet)

Anterior Desembre 2017 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
27
28
29
30
1
2
11:00 | Bàsquet
Esc Montsant Reus Deportiu - AE CLARET
6 - 10
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Prebenjamí - COL LA SALLE REUS
16 - 8
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Benjamí Femení - CNR PLOMS
2 - 0
REUS DEPORTIU
18:45 | Bàsquet
Cadet Masculí A - ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 02B
52 - 53
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Cadet Masculí B - TGN BÀSQUET 03
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
REUS PLOMS - Infantil Masculí Escolar
52 - 49
CN REUS PLOMS
09:15 | Bàsquet
AD TORREFORTA GROC - Cadet Femení C
49 - 52
TORREFORTA
09:15 | Bàsquet
CB CAMBRILS - Preinfantil Femení A
68 - 38
CAMBRILS
10:00 | Bàsquet
ESCOLLA PUIGCERVER - Els Ganxets-Reus Deportiu
10 - 6
ESCOLA PUIGCERVER
10:00 | Bàsquet
C.VIDAL I BARRAQUER-EB CAMBRILS - Aleví
4 - 12
CAMBRILS
10:30 | Bàsquet
CLUB BÀSQUET VILA-SECA - Infantil Femení
57 - 47
VILA-SECA
18:30 | Bàsquet
Q2 CONSULTORS CB BALAGUER - Sènior Femení
73 - 65
BALAGUER
19:00 | Bàsquet
C.B. CANTAIRES TORTOSA SMB - Sots21
62 - 70
TORTOSA
20:00 | Bàsquet
C.B. MÓRA D'EBRE - Sènior Masculí B
97 - 72
MORA D'EBRE
3
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - CBVALLS ALT CAMP ALUMINS
62 - 40
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Femení B - SANT PAU
55 - 45
REUS DEPORTIU
17:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - A.B. LA SALLE TARRAGONA CF
60 - 56
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - C.B. CALAFELL A
60 - 57
REUS DEPORTIU
Fora
09:15 | Bàsquet
C.B. CAMBRILS - Júnior Masculí
75 - 63
CAMBRILS
12:00 | Bàsquet
ESCOLA PUIGCERVER - Preinfantil Femení B
30 - 28
PUIGCERVER
16:00 | Bàsquet
CBVALLS CELLER CAL LLUÏSOT - Júnior Masculí
69 - 82
VALLS
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
18:45 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - A.E. CLARET
23 - 41
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Infantil Femení - ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS NEGRE
21 - 71
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Bàsquet
LA SALLE REUS - Benjamí Femení
6 - 10
LA SALLE REUS
10:00 | Bàsquet
COL.LEGI FRANCESC REUS - Aleví
4 - 12
COL FRANCESC REUS
11:00 | Bàsquet
C.SALLE REUS 5È - Els Ganxets-Reus Deportiu
0 - 0
SALLE REUS
11:00 | Bàsquet
C.PARE MANYANET - Prebenjamí
6 - 18
PARE MANYANET
12:00 | Bàsquet
CADET MASCULI CB SALOU - Cadet Masculí B
57 - 31
SALOU
12:00 | Bàsquet
ASSOCIACIÓ ESPORTIVA LA SENIA - Cadet Masculí A
53 - 43
LA SÈNIA
12:30 | Bàsquet
CB MORELL BLANC - Cadet Femení A
21 - 76
MORELL
13:00 | Bàsquet
ESCOLA JOAN REBULL - Esc Montsant Reus Deportiu
8 - 8
JOAN REBULL
13:00 | Bàsquet
E.GUILLEM FORTUNY-EB CAMBRILS - Benjamí Masculí
4 - 12
CAMBRILS
18:00 | Bàsquet
CLUB BÀSQUET MONTBLANC - Sènior Masculí A
75 - 93
MONTBLANC
17
09:15 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - A.B. EL VENDRELL
31 - 28
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
PARTIT MARATO TV3 PERIODISTES vs SOCIS
REUS DEPORTIU
Logo
16:30 | Bàsquet
PRESENTACIÓ SECCIÓ BÀSQUET
REUS DEPORTIU
Logo
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - SAGRADA FAMILIA CLAROR A
50 - 56
REUS DEPORTIU
Fora
11:00 | Bàsquet
ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS BLANC - Cadet Femení B
67 - 33
PLOMS
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
17:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - EL CARME BÀSQUET
0 - 0
REUS DEPORTIU