sponsor

Calendari

Anterior Desembre 2017 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
27
28
29
30
1
Fora
21:30 | Hoquei Patins
Shum Maçanet - Juvenil
6 - 6
Maçanet
2
10:00 | Pàdel
AMERICANA MIXTA REUS DEPORTIU
Reus Deportiu
11:00 | Bàsquet
Esc Montsant Reus Deportiu - AE CLARET
6 - 10
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Prebenjamí - COL LA SALLE REUS
16 - 8
REUS DEPORTIU
11:45 | Hoquei Patins
Benjamí B - Reus Deportiu C
4 - 1
Palau d'Esports
12:00 | Bàsquet
Benjamí Femení - CNR PLOMS
2 - 0
REUS DEPORTIU
18:45 | Bàsquet
Cadet Masculí A - ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 02B
52 - 53
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Cadet Masculí B - TGN BÀSQUET 03
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Patinatge
3era Convocatòria B i Certificat
Constantí
09:00 | Bàsquet
REUS PLOMS - Infantil Masculí
52 - 49
CN REUS PLOMS
09:15 | Bàsquet
AD TORREFORTA GROC - Cadet Femení C
49 - 52
TORREFORTA
09:15 | Bàsquet
CB CAMBRILS - Preinfantil Femení A
68 - 38
CAMBRILS
10:00 | Bàsquet
ESCOLLA PUIGCERVER - Els Ganxets-Reus Deportiu
10 - 6
ESCOLA PUIGCERVER
10:00 | Bàsquet
C.VIDAL I BARRAQUER-EB CAMBRILS - Aleví
4 - 12
CAMBRILS
10:00 | Tennis
CAMPIONATS PROVINCIALS PER EQUIPS (2-3 Desembre)
C.T. Tarragona
10:30 | Bàsquet
CLUB BÀSQUET VILA-SECA - Infantil Femení A
57 - 47
VILA-SECA
11:30 | Hoquei Patins
Vila-Seca A - Prebenjamí C
3 - 0
Vila-seca
16:00 | Hoquei Patins
CE Noia A - Juvenil
5 - 5
Sant Sadurni
16:00 | Hoquei Patins
Folgueroles - 2ª Catalana (FEM)
3 - 3
Folgueroles
18:30 | Bàsquet
Q2 CONSULTORS CB BALAGUER - Sènior Femení
73 - 65
BALAGUER
19:00 | Bàsquet
C.B. CANTAIRES TORTOSA SMB - Sots25
62 - 70
TORTOSA
21:30 | Hoquei Patins
Lleida Llista - 1ª Catalana
2 - 4
Lleida
3
09:30 | Tennis
+ 30 anys - VALLS CT A
2 - 3
Reus Deportiu
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - CBVALLS ALT CAMP ALUMINS
62 - 40
REUS DEPORTIU
11:30 | Hoquei Patins
Fem 14 - Hoquei Figueres
3 - 1
Palau d'Esports
12:30 | Bàsquet
Cadet Femení B - SANT PAU
55 - 45
REUS DEPORTIU
12:45 | Hoquei Patins
2ª Catalana (FEM) - Sferic
4 - 4
Palau d'Esports
16:00 | Tennis
Cadet femení - CT Tarragona A
0 - 4
Reus Deportiu
17:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - A.B. LA SALLE TARRAGONA CF
60 - 56
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - C.B. CALAFELL A
60 - 57
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Patinatge
3era Convocatòria B i Certificat
Constantí
09:15 | Bàsquet
C.B. CAMBRILS - Júnior Masculí
75 - 63
CAMBRILS
10:00 | Hoquei Patins
CP Blanes Atletic B - Aleví B
3 - 9
Blanes
11:30 | Hoquei Patins
HC Valls A - Benjamí A
1 - 11
Valls
11:30 | Hoquei Patins
HF Sant Josep - Aleví A
1 - 7
Sant Sadurní
16:00 | Bàsquet
CBVALLS CELLER CAL LLUÏSOT - Júnior Masculí
69 - 82
VALLS
17:30 | Hoquei Patins
Caldes Recam B - Infantil A
1 - 2
Caldes
21:00 | Hoquei Patins
CE Vendrell - Junior
4 - 6
Calafell
4
5
6
7
8
9
12:55 | Hoquei Patins
Junior - Caldes Recam Laser A
1 - 7
Palau d'Esports
13:00 | Tennis
TORNEIG MASTER HEAD PROMESES DE TENNIS
Reus Deportiu
Logo
Fora
17:30 | Hoquei Patins
Mollet HC - 2ª Catalana (FEM)
0 - 2
Mollet
10
13:30 | Tennis
TORNEIG MASTER HEAD PROMESES DE TENNIS
Reus Deportiu
Logo
17:00 | Hoquei Patins
Aleví B - CP Blanes Atletic B
14 - 3
Palau d'Esports
18:15 | Hoquei Patins
Juvenil - Caldes Recam Laser A
9 - 4
Palau d'Esports
11
12
13
14
15
16
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
09:00 | Tennis
TORNEIG MASTER HEAD PROMESES DE TENNIS
Reus Deportiu
Logo
10:30 | Hoquei Patins
Juvenil - Castellar
9 - 0
Palau d'Esports
11:45 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació A - Reus Deportiu C
3 - 0
Palau d'Esports
20:15 | Bàsquet
Infantil Femení A - ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS NEGRE
21 - 71
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Bàsquet
LA SALLE REUS - Benjamí Femení
6 - 10
LA SALLE REUS
10:00 | Bàsquet
COL.LEGI FRANCESC REUS - Aleví
4 - 12
COL FRANCESC REUS
11:00 | Bàsquet
C.SALLE REUS 5È - Els Ganxets-Reus Deportiu
0 - 0
SALLE REUS
11:00 | Bàsquet
C.PARE MANYANET - Prebenjamí
6 - 18
PARE MANYANET
12:00 | Bàsquet
CADET MASCULI CB SALOU - Cadet Masculí B
57 - 31
SALOU
12:00 | Bàsquet
ASSOCIACIÓ ESPORTIVA LA SENIA - Cadet Masculí A
53 - 43
LA SÈNIA
12:30 | Bàsquet
CB MORELL BLANC - Cadet Femení A
21 - 76
MORELL
13:00 | Bàsquet
ESCOLA JOAN REBULL - Esc Montsant Reus Deportiu
8 - 8
JOAN REBULL
13:00 | Bàsquet
E.GUILLEM FORTUNY-EB CAMBRILS - Benjamí Masculí
4 - 12
CAMBRILS
15:00 | Hoquei Patins
CHP Amposta - Benjamí B
3 - 4
Amposta
15:30 | Hoquei Patins
CN Reus Ploms B - Preb. Iniciació B
2 - 2
Reus Ploms
18:00 | Bàsquet
CLUB BÀSQUET MONTBLANC - Sènior Masculí A
75 - 93
MONTBLANC
21:00 | Hoquei Patins
Bigues i Riells - Ok Lliga Femenina
7 - 0
Bigues
17
09:00 | Tennis
TORNEIG MASTER HEAD PROMESES DE TENNIS
Reus Deportiu
Logo
09:45 | Hoquei Patins
Aleví A - HF Sant Josep SS
11 - 3
Palau d'Esports
11:00 | Hoquei Patins
Benjamí A - CH Vila-seca A
4 - 1
Palau d'Esports
12:30 | Bàsquet
PARTIT MARATO TV3 PERIODISTES vs SOCIS
REUS DEPORTIU
Logo
12:45 | Hoquei Patins
Infantil A - Caldes Recam Laser B
6 - 0
Palau d'Esports
13:00 | Tennis
Cadet femení - CT Mollerusa
3 - 1
Reus Deportiu
16:00 | Hoquei Patins
Prebenjamí C - CE Vendrell
0 - 3
Palau d'Esports
16:30 | Bàsquet
PRESENTACIÓ SECCIÓ BÀSQUET
REUS DEPORTIU
Logo
17:15 | Hoquei Patins
Prebenjamí B - Cambrils CH
1 - 2
Palau d'Esports
18:30 | Hoquei Patins
2ª Catalana (FEM) - HC Alpicat
1 - 4
Palau d'Esports
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - SAGRADA FAMILIA CLAROR A
50 - 56
REUS DEPORTIU
20:00 | Hoquei Patins
1ª Catalana - PHC Sant Cugat
0 - 0
Palau d'Esports
Fora
11:00 | Bàsquet
ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS BLANC - Cadet Femení B
67 - 33
PLOMS
12:45 | Hoquei Patins
Igualada Femeni - Fem 14
0 - 5
Igualada
19:30 | Hoquei Patins
HC Castellar - Juvenil
0 - 0
Castellar
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
17:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - EL CARME BÀSQUET
0 - 0
REUS DEPORTIU