sponsor

Calendari (Bàsquet)

Anterior Novembre 2017 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
30
31
1
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - SALLE PLOMS REUS B
61 - 53
REUS DEPORTIU
2
3
4
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Esc Montsant Reus Deportiu - ESCOLLA PUIGCERVER
10 - 6
ESCOLA MONTSA
18:45 | Bàsquet
Cadet Masculí A - ASSOCIACIÓ ESPORTIVA LA SENIA
65 - 51
LA SÈNIA
20:15 | Bàsquet
Cadet Masculí B - CADET MASCULI CB SALOU
34 - 65
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Bàsquet
CE ROCABRUNA - Aleví
4 - 12
BORGES DEL CAMP
10:30 | Bàsquet
ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS NEGRE - Infantil Femení A
60 - 10
PLOMS
11:00 | Bàsquet
C.VIDAL I BARRAQUER-EB CAMBRILS - Benjamí Masculí
6 - 10
CAMBRILS
11:00 | Bàsquet
A.B. LA SALLE TARRAGONA CF - Cadet Femení C
56 - 36
TARRAGONA
12:00 | Bàsquet
ESCOLA MONTSANT - Benjamí Femení
6 - 10
ESCOLA MONTSAN
13:00 | Bàsquet
C.VIDAL I BARRAQUER-EB CAMBRILS - Els Ganxets-Reus Deportiu
5 - 11
CAMBRIL
16:00 | Bàsquet
CE ROCABRUNA (CD) - Infantil Masculí
81 - 18
BORGES DEL CAMP
5
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - CB MORELL BLANC
90 - 26
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - CB SANT PERE I SANT PAU-JM
42 - 70
REUS DEPORTIU
17:15 | Bàsquet
Cadet Femení B - ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS BLANC
27 - 44
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A
44 - 59
REUS DEPORTIU
Fora
12:00 | Bàsquet
A.E. CLARET A - Sènior Masculí A
56 - 96
12:00 | Bàsquet
ROCK LOVE TATTOO AMPOSTA - Sots25
69 - 73
AMPOSTA
6
7
8
9
10
11
00:00 | Bàsquet
Benjamí Masculí - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
10:00 | Bàsquet
Els Ganxets-Reus Deportiu - ESC MONTSANT REUS DEPORTIU
10 - 6
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Aleví - C.VIDAL I BARRAQUER-EB CAMBRILS
8 - 8
REUS DEPORTIU
17:00 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - CB TARRAGONA B
52 - 68
REUS DEPORTIU
18:45 | Bàsquet
Cadet Masculí A - CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU
92 - 29
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Cadet Masculí B - EL CARME BÀSQUET
33 - 56
Fora
09:00 | Bàsquet
EL CARME BÀSQUET - Preinfantil Femení A
21 - 41
TARRAGONA
10:00 | Bàsquet
COL LA PRESENTACIÓ - Benjamí Femení
8 - 8
PRESENTACIÓ
11:00 | Bàsquet
BASQUET L'ARBOÇ - Cadet Femení A
41 - 73
ARBOÇ
11:00 | Bàsquet
C.VIDAL I BARRAQUER - Aleví
8 - 8
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES VERMELL - Infantil Femení A
66 - 22
TARRAGONA
12:00 | Bàsquet
C.VIDAL I BARRAQUER-EB CAMBRILS - Prebenjamí
8 - 4
CAMBRILS
12:30 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES - Júnior Femení A
48 - 69
TARRAGONA
16:30 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES 2002 - Cadet Femení B
35 - 54
20:00 | Bàsquet
LLUISOS DE GRACIA A - Sènior Femení
0 - 0
BARCELONA Aplaçat 6/12/17
12
09:30 | Bàsquet
Cadet Femení C - CB ALTAFULLA
96 - 20
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Júnior Masculí - CB CONSTANTÍ
105 - 22
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Sots25 - ARTIS VIATGES - TORREDEMBARRA B.C.
65 - 54
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Sènior Femení - CBVALLS LEAR
57 - 60
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - CLUB BASQUET TORRES DE SEGRE
85 - 59
REUS DEPORTIU
13
14
15
16
18:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - CE.ROCABRUNA
0 - 0
REUS DEPORTIU
17
18
11:00 | Bàsquet
Benjamí Masculí - COL.LEGI FRANCESC REUS
9 - 7
COL FRANCESC REUS
11:00 | Bàsquet
Esc Montsant Reus Deportiu - ESCOLA MARIA CORTINA
6 - 10
ESCOLA MONTSANT
13:00 | Bàsquet
Aleví - COL.LEGI FRANCESC REUS
9 - 7
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Infantil Femení A - COL·LEGI AURA
59 - 24
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
CB LA SELVA 6È - Els Ganxets-Reus Deportiu
12 - 4
LA SELVA DEL CAMP
10:15 | Bàsquet
CLUB BÀSQUET AMPOSTA - Preinfantil Masculí
61 - 11
AMPOSTA
11:30 | Bàsquet
A.B. LA SALLE TARRAGONA CMB - Cadet Masculí B
85 - 15
TARRAGONA
12:30 | Bàsquet
MANYANET REUS - Cadet Masculí A
50 - 60
PARE MANYANET
16:00 | Bàsquet
AME AMETLLA DE MAR - Infantil Masculí
67 - 17
AMETLLA DE MAR
16:30 | Bàsquet
BASQUET L'ARBOÇ - Júnior Masculí
79 - 59
ARBOÇ
19:30 | Bàsquet
TORREDEMBARRA B.C. - Sènior Masculí A
69 - 72
TORREDEMBARRA
19
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
09:15 | Bàsquet
Cadet Femení B - EL MEU BAR - TORREDEMBARRA B.C.
33 - 64
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - C.B. ÀGUILES
77 - 59
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Femení A - C.B. ÀGUILES
56 - 60
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Sots25 - CB MORELL B
53 - 51
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - BASQUET SAMA VILANOVA-SFA
63 - 65
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES 2003 - Cadet Femení C
26 - 58
TARRAGONA
20
21
22
23
24
25
09:00 | Bàsquet
Els Ganxets-Reus Deportiu - PARE MANYANET VERD
8 - 8
PARE MANYANET
12:00 | Bàsquet
Aleví - CE ROCABRUNA
12 - 4
REUS DEPORTIU
17:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - ELISABETH PI-F
30 - 74
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Infantil Femení A - C.B. CANTAIRES TORTOSA IF
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
CNR PLOMS - Prebenjamí
8 - 16
PLOMS ( Reus )
10:45 | Bàsquet
CB CAMBRILS - Preinfantil Masculí
68 - 93
CAMBRILS
11:00 | Bàsquet
ALBERICH I CASAS GROC - Benjamí Masculí
10 - 6
POL.ALEBRICH I CASAS
13:00 | Bàsquet
CB ALTAFULLA - Cadet Masculí B
93 - 43
ALTAFULLA
16:15 | Bàsquet
CB.CALAFELL - Cadet Femení A
47 - 48
CALAFELL
26
10:00 | Bàsquet
Cadet Femení B - CLUB BASQUET LA SELVA
18 - 56
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - CBVALLS MARIMON I BARRABEIG
58 - 84
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - CB SANT PERE I SANT PAU-CF
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení A - C.B. CANTAIRES TORTOSA JF
60 - 39
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - ESCOLA PIA-ÀGUILES
44 - 57
REUS DEPORTIU
Fora
10:45 | Bàsquet
C.B. SANT PERE I SANT PAU - Sots25
51 - 56
ST PERE I ST PAU
11:00 | Bàsquet
C.B. CAMBRILS - Cadet Masculí A
54 - 65
CAMBRILS
18:30 | Bàsquet
C.B.BALAGUER - Sènior Masculí A
53 - 68
BALAGUER
27
28
29
30
1
2
3