sponsor

Calendari (Hoquei Patins)

Anterior Octubre 2017 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
25
26
27
28
29
30
1
Fora
17:00 | Hoquei Patins
CE Vendrell C - Benjamí C
0 - 0
Calafell
2
3
4
5
6
Fora
21:45 | Hoquei Patins
Andorra CH - 1ª Catalana
9 - 4
Andorra
7
12:45 | Hoquei Patins
Prebenjamí C - CH Vila-seca A
0 - 3
Palau d'Esports
15:00 | Hoquei Patins
Benjamí C - HC Valls A
2 - 12
Palau d'Esports
16:15 | Hoquei Patins
Prebenjamí B - CP Calafell
2 - 1
Palau d'Esports
17:30 | Hoquei Patins
Prebenjamí Iniciació C - CHP Amposta
1 - 3
Palau d'Esports
Fora
10:00 | Hoquei Patins
HF Sant Josep SS - Aleví B
9 - 4
Sant Sadurni
17:15 | Hoquei Patins
CP Vilanova C - Aleví A
0 - 9
Vilanova
18:15 | Hoquei Patins
CH Juneda A - Infantil A
3 - 2
Juneda
8
09:00 | Hoquei Patins
Benjamí A - CP Calafell A
11 - 0
Palau d'Esports
10:00 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació A - AE Montblanc
3 - 0
Palau d'Esports
11:00 | Hoquei Patins
Benjamí B - CE Vendrell A
0 - 7
Palau d'Esports
15:00 | Hoquei Patins
Fem 14 - CH Vila-Sana
11 - 1
Palau d'Esports
16:15 | Hoquei Patins
2ª Catalana (FEM) - UEH Barberà
7 - 2
Palau d'Esports
18:15 | Hoquei Patins
Juvenil - Shum Frit Ravich
2 - 4
Palau d'Esports
19:45 | Hoquei Patins
Junior - Lleida LLista ICG
3 - 5
Palau d'Esports
Fora
10:00 | Hoquei Patins
CN Reus Ploms - Prebenjamí A
0 - 3
Reus Ploms
12:30 | Hoquei Patins
CH Mollerussa - Infantil B
3 - 12
Mollerussa
9
10
11
12
18:00 | Hoquei Patins
1ª Catalana - CP Masquefa
4 - 2
Palau d'Esports
13
Fora
20:30 | Hoquei Patins
CN Reus Ploms A - Benjamí B
5 - 3
Reus Ploms
14
11:40 | Hoquei Patins
Prebenjamí A - SH Casal L'Espluga
3 - 0
Palau d'Esports
18:30 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació B - SH Casal L'Espluga
0 - 3
Palau d'Esports
Fora
11:00 | Hoquei Patins
HC Alpicat - Fem 14
1 - 6
Alpicat
11:30 | Hoquei Patins
CH Vila-seca A - Benjamí A
2 - 15
Vila-seca
19:30 | Hoquei Patins
Vilasana - Ok Lliga Femenina
0 - 3
Vilasana
15
17:00 | Hoquei Patins
Fem 16 - CH Mataró
3 - 6
Palau d'Esports
18:30 | Hoquei Patins
Juvenil - CE Noia Freixenet A
3 - 4
Palau d'Esports
20:00 | Hoquei Patins
1ª Catalana - CP Bell-lloc
5 - 6
Palau d'Esports
Fora
11:30 | Hoquei Patins
HC Valls - Prebenjamí Iniciació C
1 - 3
Valls
12:00 | Hoquei Patins
CH Castellet - 2ª Catalana (FEM)
3 - 5
Castellet
16:00 | Hoquei Patins
CE Vendrell - Prebenjamí C
3 - 0
Calafell
16
17
18
19
21:30 | Hoquei Patins
Junior - CE Vendrell
8 - 3
Palau d'Esports
20
Fora
21:45 | Hoquei Patins
CE Vendrell - 1ª Catalana
6 - 5
Calafell
21
11:40 | Hoquei Patins
Aleví B - CP Vilanova A
1 - 13
Palau d'Esports
12:55 | Hoquei Patins
Infantil A - Andorra CH
13 - 0
Palau d'Esports
15:00 | Hoquei Patins
Fem 14 - Igualada Femeni
4 - 3
Palau d'Esports
16:15 | Hoquei Patins
Prebenjamí B - CH Vila-seca A
0 - 3
Palau d'Esports
17:15 | Hoquei Patins
2ª Catalana (FEM) - CP Voltregà
4 - 3
Palau d'Esports
21:00 | Hoquei Patins
Ok Lliga Femenina - Biescas Gijón
1 - 5
Palau d'Esports
Fora
15:30 | Hoquei Patins
CP Riudoms - Prebenjamí A
0 - 3
Riudoms
16:30 | Hoquei Patins
CP Riudoms - Benjamí A
1 - 17
Riudoms
17:00 | Hoquei Patins
Cambrils CH - Prebenjamí C
3 - 0
Cambrils
17:00 | Hoquei Patins
Caldes Recam Laser A - Junior
4 - 3
Caldes
21:00 | Hoquei Patins
Asturhockey - Ok Lliga
4 - 6
Grado
22
10:00 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació B - CH Vila-seca
0 - 3
Palau d'Esports
11:00 | Hoquei Patins
Aleví A - CP Vilafranca B
0 - 0
Palau d'Esports
12:15 | Hoquei Patins
Infantil B - Tarrega HPC
0 - 0
Palau d'Esports
Fora
10:15 | Hoquei Patins
Igualada Femeni - Fem 16
3 - 6
Igualada
11:00 | Hoquei Patins
CN Reus Ploms B - Benjamí C
1 - 7
Palau d'Esports
15:30 | Hoquei Patins
CP Calafell A - Prebenjamí Iniciació C
0 - 0
Calafell
16:30 | Hoquei Patins
Caldes Recam Laser A - Juvenil
0 - 0
Palau d'Esports
23
24
25
26
27
28
11:40 | Hoquei Patins
Aleví B - CH Vila-seca A
6 - 2
Palau d'Esports
12:55 | Hoquei Patins
Infantil A - CE Vendrell
12 - 1
Palau d'Esports
15:00 | Hoquei Patins
Infantil B - HC Sentmenat D
11 - 0
Palau d'Esports
16:15 | Hoquei Patins
Aleví A - PHC Sant Cugat C
6 - 2
Palau d'Esports
Fora
17:30 | Hoquei Patins
CP Manlleu - Junior
7 - 5
Manlleu
17:30 | Hoquei Patins
Cambrils CH - Preb. Iniciació A
0 - 3
Cambrils
18:30 | Hoquei Patins
Cambrils CH - Prebenjamí B
2 - 2
Cambrils
29
18:00 | Hoquei Patins
Juvenil - CE Arenys de Munt A
0 - 6
Palau d'Esports
20:00 | Hoquei Patins
1ª Catalana - HC Castellar
6 - 4
Palau d'Esports
Fora
11:30 | Hoquei Patins
HC Valls Metso - Benjamí B
1 - 5
Valls
12:30 | Hoquei Patins
Cerdanyola - Ok Lliga Femenina
4 - 0
Cerdanyola
18:00 | Hoquei Patins
CH Vila-sana - Fem 14
5 - 5
Vila-sana
18:45 | Hoquei Patins
CE Vendrell C - Benjamí C
4 - 4
Calafell
30
31
1
2
3
4
5