sponsor

Calendari (Bàsquet)

Anterior Gener 2018 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
10:00 | Bàsquet
Els Ganxets-Reus Deportiu - ESCOLA MARIA CORTINA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Aleví - E.CAMBRILS-EB CAMBRILS
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Esc Montsant Reus Deportiu - CB LA SELVA 5È
0 - 0
ESCOLA MONTSANT
11:00 | Bàsquet
Benjamí Masculí - E.CAMBRILS-EB CAMBRILS
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Prebenjamí - COL.LEGI FRANCESC REUS
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Benjamí Femení - AE CLARET
0 - 0
REUS DEPORTIU
13:00 | Bàsquet
Infantil Masculí Escolar - CLUB JOVENTUT ULLDECONA
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Sènior Masculí B - CB CONSTANTÍ A
0 - 0
REUS DEPORTIU
14
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - C.B.MÓRA D'EBRE
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení - A.E. CLARET
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - CLUB BÀSQUET VILA-SECA
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
12:15 | Bàsquet
EL CARME BÀSQUET - Sènior Masculí B
0 - 0
TARRAGONA
17:45 | Bàsquet
MANYANET REUS B - Sots21
0 - 0
PARE MANYANET
17:45 | Bàsquet
CB MORELL A - Sènior Femení
0 - 0
EL MORELL
15
16
17
18
19
20
17:30 | Bàsquet
Sènior Masculí B - A.E. CLARET B
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sots21 - BÀSQUET BASE TARRAGONA NEGRE
0 - 0
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Sènior Femení - C.B. CORNELLA
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
11:00 | Bàsquet
PARE MANYANET GROC - Els Ganxets-Reus Deportiu
0 - 0
PARE MANYANET
11:00 | Bàsquet
E.ALBERIC I CASAS - Benjamí Masculí
0 - 0
ALBERICH I CASAS
11:00 | Bàsquet
CB MONTBLANC-LES MURALLES - Aleví
0 - 0
MONTBLANC
12:00 | Bàsquet
PARE MANYANET BLAU - Benjamí Femení
0 - 0
PARE MANYANET
13:00 | Bàsquet
C.VIDAL I BARRAQUER-EB CAMBRILS - Esc Montsant Reus Deportiu
0 - 0
CAMBRILS
21
00:00 | Bàsquet
Júnior Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Sots21 - ROCK LOVE TATTOO AMPOSTA
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Sènior Masculí B - ESCOLA PUIGCERVER REUS
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
17:45 | Bàsquet
LLUISOS DE GRACIA - Sènior Femení
0 - 0
BARCELONA
18:30 | Bàsquet
VET. CB SALLLE REUS - Sènior Masculí A
0 - 0
COL. LA SALLE REUS
22
23
24
25
26
27
00:00 | Bàsquet
Aleví - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Els Ganxets-Reus Deportiu - AE CLARET
0 - 0
ELS GANXETS REUS
Fora
11:00 | Bàsquet
C.SALLE REUS 5È - Esc Montsant Reus Deportiu
0 - 0
COL LA SALLE REUS
11:00 | Bàsquet
C.PARE MANYANET - Benjamí Masculí
0 - 0
PARE MANYANET
12:30 | Bàsquet
COL.LEGI SANT JOSEP - Prebenjamí
0 - 0
SANT JOSEP REUS
17:45 | Bàsquet
ARTIS VIATGES - TORREDEMBARRA B.C. - Sots21
0 - 0
TORREDEMBARRA
28
Fora
18:00 | Bàsquet
CB CONSTANTÍ A - Sènior Masculí B
0 - 0
CONSTANTI
29
30
31
1
2
3
4