sponsor

Calendari (Bàsquet)

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
30
1
17:00 | Bàsquet
Sots21 - CLUB BASQUET LA SELVA
63 - 59
REUS DEPORTIU
18:45 | Bàsquet
Júnior Femení - ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS B
52 - 55
REUS DEPORTIU
2
3
4
5
00:00 | Bàsquet
Esc Montsant Reus Deportiu - C.SALLE REUS 5È
5 - 12
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Prebenjamí - PUIGCERVER 1r
18 - 6
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - CB CAMBRILS
2 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - A.E. CLARET
49 - 38
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Cadet Masculí B - MANYANET REUS
24 - 88
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Infantil Femení - ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS VERD
56 - 48
REUS DEPORTIU
Fora
11:00 | Bàsquet
AE CLARET - Els Ganxets-Reus Deportiu
4 - 12
CLARET DE VALLS
12:00 | Bàsquet
CB MORELL BLANC - Cadet Femení B
45 - 25
MORELL
16:00 | Bàsquet
CBVALLS CELLER CAL LLUÏSOT - Júnior Femení
46 - 32
VALLS
18:00 | Bàsquet
A.B. EL VENDRELL 2 - Cadet Masculí A
51 - 59
VENDRELL
18:00 | Bàsquet
SAGRADA FAMILIA CLAROR A - Sènior Femení
64 - 43
BARCELONA
6
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení B - BASQUET ARBOÇ B
54 - 41
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Femení C - MANYANET REUS VERD
37 - 42
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Sots21 - EL CARME BÀSQUET
82 - 45
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Sènior Masculí B - CB MORELL B
48 - 51
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - CLUB BÀSQUET MONTBLANC
66 - 77
REUS DEPORTIU
Fora
09:30 | Bàsquet
CB MORELL - Cadet Femení A
60 - 44
REUS DEÑORTIU
11:45 | Bàsquet
CB ALCANAR - Júnior Masculí
60 - 88
ALCANAR
7
8
9
10
11
18:00 | Bàsquet
Infantil Femení - ADT
39 - 49
REUS DEPORTIU
12
16:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - CB MORELL
54 - 40
REUS DEPORTIU
18:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - CB.LA SELVA NEGRE
41 - 44
REUS DEPORTIU
Fora
09:15 | Bàsquet
AD TORREFORTA GROC - Cadet Masculí B
73 - 33
TORREFORTA
09:30 | Bàsquet
A.B. LA SALLE TARRAGONA PIM - Preinfantil Masculí
73 - 49
TARRAGONA
11:00 | Bàsquet
PRESENTACIÓ - Benjamí Femení
9 - 7
PRESENTACIÓ
12:30 | Bàsquet
BASQUET ARBOÇ B - Cadet Femení B
40 - 54
ARBOÇ
16:00 | Bàsquet
A.E. POBLA MAFUMET - CARMELITES - Sènior Masculí B
91 - 64
TARRAGONA
16:30 | Bàsquet
A.B.CUNIT - Cadet Masculí A
66 - 44
CUNIT
19:30 | Bàsquet
A.E. CLARET B - Sots21
57 - 63
VALLS
13
00:00 | Bàsquet
Júnior Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Infantil Femení - ELISABETH IF
55 - 15
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - AD TORREFORTA NEGRE
46 - 41
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Cadet Femení A - F. SELVA A.B. EL VENDRELL 2
41 - 76
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - CB MORELL A
49 - 59
REUS DEPORTIU
Fora
19:30 | Bàsquet
CLUB BÀSQUET VILA-SECA - Sènior Masculí A
50 - 86
VILA-SECA
14
15
16
17
18
19
12:00 | Bàsquet
Benjamí Masculí - COL.LEGI LA SALLE REUS MIXT
12 - 4
REUS DEPORTIU
17:15 | Bàsquet
Cadet Masculí B - CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU
43 - 50
REUS DEPORTIU
18:45 | Bàsquet
Cadet Masculí A - A.B. LA SALLE TARRAGONA CMA
56 - 50
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
EL CARME BÀSQUET - Preinfantil Femení B
40 - 47
TARRAGONA
10:30 | Bàsquet
CLUB BÀSQUET VILA-SECA - Cadet Femení A
40 - 52
VILA-SECA
12:30 | Bàsquet
CLUB BASQUET LA SELVA - Cadet Femení C
0 - 0
LA SELVA DEL CAMP
13:00 | Bàsquet
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU - Infantil Femení
23 - 38
LES BORGES DEL CAMP
19:30 | Bàsquet
C.B. CORNELLA - Sènior Femení
0 - 0
CORNELLÀ DEL LLOBREGAT
20
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - CB VALLS
70 - 86
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Femení B - CB MORELL BLANC
36 - 34
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Sots21 - BASQUET L'ARBOÇ SENIOR A
103 - 61
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - VET. CB SALLLE REUS
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:30 | Bàsquet
CB MORELL - Júnior Femení
46 - 54
EL MORELL
10:30 | Bàsquet
ESCOLA PUIGCERVER - Preinfantil Femení A
55 - 50
POLILLEGUER CIUTAT DE REUS
17:00 | Bàsquet
CBVALLS SALA RED STAR - Sènior Masculí B
80 - 55
REUS DEPORTIU
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3