sponsor

Calendari (Bàsquet)

Anterior Abril 2017 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
27
28
29
30
31
1
00:00 | Bàsquet
Cadet Masculí escolar - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
09:15 | Bàsquet
Benjamí - ESCOLLA PUIGCERVER 3r
11 - 5
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Esc Sta Anna-Reus Deportiu - E.GUILLEM FORTUNY-EB CAMBRILS
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Aleví Vermell - ESCOLA ELS GANXETS
11 - 5
ESCOLA ELS GANXETS
Fora
10:30 | Bàsquet
A.B. EL VENDRELL 2 - Cadet Masculí
42 - 72
VENDRELL
11:15 | Bàsquet
CLUB ESPORTIU ROCABRUNA - Infantil Masculi Escolar
31 - 35
BORGES DEL CAMP
13:00 | Bàsquet
RENDIMENT PSICOLEGS CBV - Infantil Masculí
68 - 71
LA PINEDA
18:00 | Bàsquet
BASQUET SITGES - LA OCA - Senior Femení
64 - 66
SITGES
19:15 | Bàsquet
C.E. FERRO - Senior Masculí B
53 - 60
REUS
20:30 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES - Sots 21 Masculí
56 - 52
TARRAGONA
2
09:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení - CB LA SELVA
50 - 48
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Infantil Femení Vermell - ELISABETH IF
66 - 16
REUS DEPORTIU
12:45 | Bàsquet
Cadet Femení Vermell - C.B. SALOU
71 - 9
REUS DEPORTIU
16:15 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - C.B.CANTAIRES TORTOSA
61 - 52
REUS DEPORTIU
18:00 | Bàsquet
Cadet Femení Negre - SANT PAU APÒSTOL
69 - 34
REUS DEPORTIU
19:30 | Bàsquet
Infantil Femení Negre - TGN BÀSQUET
39 - 37
REUS DEPORTIU
Fora
12:30 | Bàsquet
BÀSQUET BASE TARRAGONA - Senior Masculí A
47 - 62
ST PERE I ST PAU
3
4
17:30 | Bàsquet
Prebenjamí - ESCOLA MOWGLI
15 - 9
REUS DEPORTIU
5
6
7
Fora
19:30 | Bàsquet
EL MEU BAR-TORREDEMBARRA - Infantil Femení Negre
57 - 71
TORREMBARRA
8
00:00 | Bàsquet
Cadet Femení Vermell - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
12:15 | Bàsquet
Cadet Masculí escolar - AME AMETLLA DE MAR
22 - 53
AMETLLA DE MAR
16:00 | Bàsquet
Sots 21 Masculí - FITNESS CLUB ANURA - TORREDEMBARRA B.C.
54 - 48
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Senior Masculí B - A.B. EL VENDRELL S21
59 - 54
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Senior Masculí A - C.B. BALAGUER
68 - 70
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
ESCOLA JOAN REBULL - Benjamí
6 - 10
ESCOLA JOAN REBULL
09:00 | Bàsquet
CNR PLOMS - Aleví Negre
6 - 10
PLOMS ( Reus )
12:00 | Bàsquet
ESCOLA MOWGLI - Aleví Vermell
6 - 10
ESCOLA MOWGLI
12:30 | Bàsquet
BÀSQUET L'ARBOÇ - Infantil Femení Vermell
0 - 2
ARBOÇ
9
19:30 | Bàsquet
Senior Femení - VORAMAR-DIAGONAL MAR
73 - 43
REUS DEPORTIU
Fora
12:45 | Bàsquet
A.B. EL VENDRELL - Preinfantil Masculí
73 - 66
VENDRELL
17:30 | Bàsquet
SALLE MANRESA - Senior Masculí A
70 - 75
MANRESA
10
11
12
09:00 | Bàsquet
4RT MEMORIAL DIEGO RUBIO
REUS DEPORTIU
13
09:00 | Bàsquet
4RT MEMORIAL DIEGO RUBIO
REUS DEPORTIU
14
15
16
17
18
19
20
21
22
00:00 | Bàsquet
Benjamí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Infantil Masculi Escolar - AMPA COL LA SALLE TORREFORTA "D"
28 - 56
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Aleví Vermell - COR DE MARIA
10 - 6
COR DE MARIA
20:30 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - MANYANET REUS VERD
56 - 58
REUS DEPORTIU
Fora
09:15 | Bàsquet
COL·LEGI AURA BLANC - Preinfantil Femení
24 - 63
TARRAGONA
10:00 | Bàsquet
CBA NATURFIT - Cadet Femení Vermell
34 - 61
ALTAFULLA
11:00 | Bàsquet
ESCOLA PUIGCERVER 1r - Prebenjamí
8 - 16
ESCOLA PUIGCERVER
12:00 | Bàsquet
CB SALOU - Cadet Masculí escolar
0 - 0
PAVELLO PONENT SALOU
16:00 | Bàsquet
C.B. MONTBLANC - Senior Masculí A
51 - 79
MONTBLANC
17:30 | Bàsquet
C. JOVENTUT D'ULLDECONA - Sots 21 Masculí
59 - 52
ULLDECONA
23
09:30 | Bàsquet
Infantil Femení Vermell - C.B. CANTAIRES TORTOSA INFANTIL F
47 - 15
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - ALIMENTACIÓ BAIX PENEDÈS A.B. EL VENDRELL 1
53 - 76
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Infantil Femení Negre - A.B LA SALLE TARRAGONA
48 - 49
REUS DEPORTIU
16:15 | Bàsquet
Cadet Masculí - TGN BÀSQUET LILA
49 - 53
REUS DEPORTIU
18:00 | Bàsquet
Cadet Femení Negre - C.B. VILA-SECA BLAU
77 - 17
REUS DEPORTIU
Fora
12:00 | Bàsquet
ZAMAR 2000 PLOMS SALLE D - Senior Masculí B
63 - 54
PLOMS ( Reus )
16:15 | Bàsquet
C.B. SALOU A - Senior Femení
50 - 69
SALOU
24
25
17:45 | Bàsquet
Esc Sta Anna-Reus Deportiu - ESCOLLA PUIGCERVER 3r
0 - 0
REUS DEPORTIU
26
27
17:45 | Bàsquet
Aleví Negre - ESCOLA JOAN REBULL
0 - 0
REUS DEPORTIU
28
Fora
18:00 | Bàsquet
AE PARE MANYANET GROC - Aleví Vermell
0 - 0
PARE MANYANET
29
12:00 | Bàsquet
Cadet Masculí escolar - INSTITUT ELS AFACS
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Senior Masculí B - A.E. POBLA MAFUMET-CARMELITES S21
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:00 | Bàsquet
Infantil Masculi Escolar - ST PERE I ST PAU
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Sots 21 Masculí - C.B. CANTAIRES TORTOSA SENIOR B
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:30 | Bàsquet
CB VALLS 05 - Aleví Negre
0 - 0
COL COR DE MARIA DE VALLS
10:00 | Bàsquet
ESC. ALBERICH I CASAS - Esc Sta Anna-Reus Deportiu
0 - 0
ESC. ALBERICH I CASAS
10:45 | Bàsquet
C.B. CALAFELL - Infantil Femení Vermell
0 - 0
CALAFELL
12:00 | Bàsquet
COL.LEGI LA SALLE REUS - Benjamí
0 - 0
COL LA SALLE REUS
12:00 | Bàsquet
C.B CANTAIRES TORTOSA - Preinfantil Masculí
0 - 0
TORTOSA
12:30 | Bàsquet
TGN BÀSQUET - Infantil Femení Negre
0 - 0
TARRAGONA
30
17:45 | Bàsquet
Cadet Femení Vermell - CB ALTAFULLA B
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:30 | Bàsquet
Senior Femení - ESCOLA PIA - ÀGUILES
0 - 0
REUS DEPORTIU