sponsor

Calendari (Bàsquet)

Anterior Març 2018 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
26
27
28
1
2
3
10:00 | Bàsquet
Aleví - COL.LEGI FRANCESC REUS
2 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Prebenjamí - ESCOLA JOAN REBULL
16 - 6
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Esc Montsant Reus Deportiu - Esc Ganxets Reus Deportiu
4 - 12
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - EL CARME BÀSQUET
16 - 69
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - ESCOLA PUIGCERVER
36 - 37
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Infantil Femení A - ROCABRUNA-REUS DEPORTIU
76 - 38
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
CNR PLOMS - Benjamí Femení
6 - 9
PLOMS ( Reus )
12:30 | Bàsquet
A.B. LA SALLE TARRAGONA CMA - Cadet Masculí A
44 - 48
TARRAGONA
20:00 | Bàsquet
CB LA SELVA A - Sènior Masculí A
52 - 59
LA SELVA DEL CAMP
4
09:30 | Bàsquet
Cadet Femení B - BASQUET TERESIANES 2002
33 - 42
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - CLUB BÀSQUET VILA-SECA
46 - 40
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Masculí B - AD TORREFORTA GROC
19 - 50
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Sots25 - A.B. EL VENDRELL B
54 - 49
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - C.B. IPSI A - OTTO SYLT
68 - 56
REUS DEPORTIU
Fora
11:00 | Bàsquet
AD TORREFORTA NEGRE - Cadet Femení C
55 - 60
TORREFORTA
16:30 | Bàsquet
CB CONSTANTÍ - Júnior Masculí
23 - 92
CONSTANTI
5
6
7
8
9
Fora
18:00 | Bàsquet
COL.LEGI TURO - Infantil Masculí
0 - 0
ESCOLA TURO
10
00:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - DESCANSA
0 - 0
10:00 | Bàsquet
Els Ganxets-Reus Deportiu - CB LA SELVA 6È
4 - 12
ELS GANXETS REUS
12:00 | Bàsquet
Benjamí Masculí - E.ALBERIC I CASAS
12 - 4
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Bàsquet
E.CAMBRILS-EB CAMBRILS - Aleví
6 - 10
CAMBRILS
10:30 | Bàsquet
CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU - Cadet Masculí B
81 - 34
VILA-SECA
19:45 | Bàsquet
MANYANET REUS A - Sènior Femení
56 - 47
PARE MANYANET
11
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - CLUB BASQUET LA SELVA
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - BASQUET L'ARBOÇ
41 - 40
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení A - CB MORELL
70 - 80
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - CB.BORGES-GARRIGUES
57 - 62
REUS DEPORTIU
Fora
16:00 | Bàsquet
EL CARME BÀSQUET - Sots25
61 - 50
TARRAGONA
12
13
14
15
16
17
00:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Aleví - CB MONTBLANC-LES MURALLES
7 - 9
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Benjamí Masculí - PARE MANYANET GROC
12 - 4
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Esc Montsant Reus Deportiu - PARE MANYANET GROC
9 - 7
ESCOLA MONTSANT
12:00 | Bàsquet
Benjamí Femení - LA SALLE REUS
9 - 7
REUS DEPORTIU
15:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - CN REUS PLOMS
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - CB.LA SELVA NEGRE
41 - 43
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Sots25 - A.E. CLARET B
74 - 39
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Júnior Masculí - CBALCANAR.COM
105 - 30
REUS DEPORTIU
Fora
09:30 | Bàsquet
BÀSQUET LESTONNAC TARRAGONA - Preinfantil Masculí
53 - 32
TARRAGONA
11:00 | Bàsquet
CB LA SELVA BLANC - Prebenjamí
13 - 11
LA SELVA DEL CAMP
11:00 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES - Cadet Masculí B
0 - 0
TARRAGONA
12:00 | Bàsquet
PARE MANYANET VERD - Els Ganxets-Reus Deportiu
4 - 12
PARE MANYANET
19:45 | Bàsquet
CB TARRAGONA 1B - Cadet Masculí A
60 - 66
TARRAGONA
18
09:30 | Bàsquet
Cadet Femení B - CB.CALAFELL
42 - 50
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Júnior Femení A - C.B. CAMBRILS
68 - 31
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Femení A - ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS VERD
73 - 66
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - JOVENTUT LES CORTS B
44 - 68
REUS DEPORTIU
Fora
10:30 | Bàsquet
CBVALLS MARIMON I BARRABEIG - Júnior Masculí
53 - 59
VALLS
12:30 | Bàsquet
C.B. CAMBRILS - Sènior Masculí A
58 - 72
CAMBRILS
19
20
21
22
23
Fora
21:00 | Bàsquet
BASQUET L'ARBOÇ SENIOR B - Sots25
39 - 51
ARBOÇ
24
00:00 | Bàsquet
Aleví - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Benjamí Masculí - E.CAMBRILS-EB CAMBRILS
0 - 0
REUS DEPORTIU no jugat per pluja
16:00 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - CB MONTBLANC
49 - 62
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Cadet Masculí A - ADT NEGRE
71 - 40
REUS DEPORTIU
Fora
11:00 | Bàsquet
A.B. LA SALLE TARRAGONA CF - Cadet Femení C
53 - 40
TARRAGONA
12:30 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES - Júnior Femení A
48 - 52
TARRAGONA
17:30 | Bàsquet
BASQUET L'ARBOÇ SENIOR A - Sots25
81 - 82
ARBOÇ
25
09:30 | Bàsquet
Cadet Femení C - CB LA SELVA
46 - 39
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Cadet Masculí B - CBVALLS TOLDOS ZURITA
22 - 66
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Femení A - AE CLARET
48 - 52
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Júnior Masculí - C.B. CAMBRILS
68 - 89
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - A.E. CLARET A
73 - 63
REUS DEPORTIU
Fora
18:00 | Bàsquet
OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A - Sènior Femení
61 - 41
BARCELONA
26
27
28
29
30
31
1