sponsor

Calendari (Bàsquet)

Anterior Gener 2018 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
00:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Els Ganxets-Reus Deportiu - ESCOLA MARIA CORTINA
10 - 6
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Aleví - E.CAMBRILS-EB CAMBRILS
10 - 6
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Esc Montsant Reus Deportiu - CB LA SELVA 5È
5 - 11
ESCOLA MONTSANT
12:00 | Bàsquet
Benjamí Femení - AE CLARET
8 - 6
REUS DEPORTIU
13:00 | Bàsquet
Prebenjamí - COL.LEGI FRANCESC REUS
8 - 12
REUS DEPORTIU
13:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - CLUB JOVENTUT ULLDECONA
63 - 13
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - CLUB BÀSQUET VILA-SECA
76 - 57
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Cadet Masculí B - BASQUET TERESIANES
14 - 60
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
CB SANT PERE I SANT PAU-CF - Cadet Femení B
59 - 27
ST PERE I ST PAU
09:15 | Bàsquet
C.B. CAMBRILS - Júnior Femení A
29 - 49
CAMBRILS
09:30 | Bàsquet
CB.LA SELVA NEGRE - Preinfantil Femení A
51 - 43
LA SELVA DEL CAMP
11:00 | Bàsquet
AD TORREFORTA - Infantil Femení A
54 - 52
TORREFORTA
14
16:00 | Bàsquet
Júnior Masculí - C.B.MÓRA D'EBRE
84 - 44
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení A - A.E. CLARET
57 - 54
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Cadet Masculí A - CB TARRAGONA 1B
61 - 46
REUS DEPORTIU
Fora
12:30 | Bàsquet
ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS VERD - Cadet Femení A
60 - 49
PLOMS ( Reus )
17:45 | Bàsquet
MANYANET REUS B - Sots25
55 - 60
PARE MANYANET
17:45 | Bàsquet
CB MORELL A - Sènior Femení
47 - 54
EL MORELL
15
16
17
18
19
20
16:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - EL CARME BÀSQUET
58 - 8
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Infantil Femení A - BASQUET TERESIANES BLANC
70 - 38
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sots25 - BÀSQUET BASE TARRAGONA NEGRE
71 - 74
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Sènior Femení - C.B. CORNELLA
49 - 63
REUS DEPORTIU
Fora
10:45 | Bàsquet
C.B. CANTAIRES TORTOSA PIM - Preinfantil Masculí
52 - 32
TORTOSA
11:00 | Bàsquet
PARE MANYANET GROC - Els Ganxets-Reus Deportiu
6 - 10
PARE MANYANET
11:00 | Bàsquet
E.ALBERIC I CASAS - Benjamí Masculí
8 - 8
ALBERICH I CASAS
12:00 | Bàsquet
PARE MANYANET BLAU - Benjamí Femení
12 - 4
PARE MANYANET
12:00 | Bàsquet
CBVALLS TOLDOS ZURITA - Cadet Masculí B
91 - 20
VALLS
13:00 | Bàsquet
C.VIDAL I BARRAQUER-EB CAMBRILS - Esc Montsant Reus Deportiu
10 - 6
CAMBRILS
21
00:00 | Bàsquet
Júnior Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
09:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - A.B. LA SALLE TARRAGONA CF
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - TGN BÀSQUET 2
64 - 57
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Sots25 - ROCK LOVE TATTOO AMPOSTA
72 - 60
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení A - BASQUET TERESIANES
54 - 33
REUS DEPORTIU
Fora
12:45 | Bàsquet
AD TORREFORTA NEGRE - Cadet Masculí A
31 - 66
TORREFORTA
17:45 | Bàsquet
LLUISOS DE GRACIA - Sènior Femení
66 - 69
BARCELONA
18:30 | Bàsquet
VET. CB SALLLE REUS - Sènior Masculí A
60 - 55
COL. LA SALLE REUS
19:00 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES 2002 - Cadet Femení B
64 - 52
TARRAGONA
22
23
24
25
26
27
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Aleví - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Els Ganxets-Reus Deportiu - AE CLARET
12 - 6
ELS GANXETS REUS
19:00 | Bàsquet
Cadet Masculí A - BASQUET L'ARBOÇ CADET A
85 - 24
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Cadet Masculí B - CB.CALAFELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
CBVALLS KD VALLS - Cadet Femení C
0 - 0
VALLS
11:00 | Bàsquet
C.SALLE REUS 5È - Esc Montsant Reus Deportiu
12 - 4
COL LA SALLE REUS
11:00 | Bàsquet
C.PARE MANYANET - Benjamí Masculí
4 - 12
PARE MANYANET
11:30 | Bàsquet
CB MONTBLANC-LES MURALLES - Aleví
47 - 42
MONTBLANC
12:30 | Bàsquet
COL.LEGI SANT JOSEP - Prebenjamí
0 - 0
SANT JOSEP REUS
16:00 | Bàsquet
ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS B - Júnior Femení A
40 - 32
PLOMS ( Reus )
16:15 | Bàsquet
CB.CALAFELL - Cadet Femení B
66 - 40
CALAFELL
17:00 | Bàsquet
C.B. ÀGUILES - Infantil Femení A
0 - 0
STA COLOMA DE QUERALT
17:45 | Bàsquet
ARTIS VIATGES - TORREDEMBARRA B.C. - Sots25
65 - 64
TORREDEMBARRA
19:00 | Bàsquet
CB MOLLERUSSA - Sènior Masculí A
70 - 52
MOLLERUSA
28
10:30 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - CB ALTAFULLA
41 - 68
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - A.E. CLARET A
60 - 58
REUS DEPORTIU
29
30
31
1
2
3
4