sponsor

Calendari

Anterior Abril 2019 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
1
2
3
4
5
Fora
21:40 | Hoquei Patins
- Junior
5 - 11
IGUALADA
6
00:00 | Bàsquet
Aleví Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:30 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació C - REUS DEPORTIU B
1 - 3
PALAU D'ESPORTS
11:40 | Hoquei Patins
Aleví C - HC MONTBUI
5 - 2
PALAU D'ESPORTS
12:55 | Hoquei Patins
Prebenjamí B - HC VALLS A
3 - 0
PALAU D'ESPORTS
16:00 | Hoquei Patins
Benjamí C - REUS DEPORTIU D
5 - 5
PALAU D'ESPORTS
16:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - BASQUET L'ARBOÇ - NEGRE
75 - 25
REUS DEPORTIU
17:15 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació A - CHP AMPOSTA
3 - 0
PALAU D'ESPORTS
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - CB CAMBRILS
81 - 54
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Sots25 - BÀSQUET L'ARBOÇ - TARONJA
49 - 64
REUS DEPORTIU
Fora
10:45 | Bàsquet
BBG - AUTO CASASÚS - Cadet Masculí B
65 - 32
TORREDEMBARRA
11:00 | Hoquei Patins
CE VENDRELL B - Benjamí B
1 - 9
VENDRELL
12:00 | Bàsquet
E.RAMON SUGRANYES-RD - Aleví Femení
5 - 11
REUS DEPORTIU
18:00 | Hoquei Patins
CP SITGES - 1ª Catalana
7 - 8
SITGES
18:00 | Hoquei Patins
CERDANYOLA CH A - Fem 16
4 - 4
CERDANYOLA A
7
10:15 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació A - SH CASAL L'ESPLUGA
3 - 0
PALAU D'ESPORTS
11:00 | Bàsquet
Infantil Femení B - ELISABETH IF
63 - 27
REUS DEPORTIU
11:30 | Hoquei Patins
Infantil A - CP VILANOVA A
3 - 4
PALAU D'ESPORTS
12:55 | Hoquei Patins
Aleví B - CP VOLTREGÀ B
4 - 2
PALAU D'ESPORTS
Fora
12:00 | Hoquei Patins
CP CALAFELL - Benjamí A
0 - 10
VENDRELL
16:00 | Hoquei Patins
BARÇA Lassa - Aleví A
6 - 3
BARCELONA
17:00 | Hoquei Patins
SH CASAL L'ESPLUGA - Prebenjamí A
0 - 3
L'ESPLUGA DE FRANCOLÍ
17:30 | Hoquei Patins
CP MANLLEU - Ok Lliga Femenina
7 - 0
MANLLEU
18:45 | Hoquei Patins
CE VENDRELL A - Juvenil
3 - 0
VENDRELL
19:30 | Bàsquet
LLUISOS DE GRACIA A - Sènior Femení
55 - 66
BARCELONA
8
9
10
11
12
Fora
19:45 | Hoquei Patins
IGUALADA HC B - Aleví A
3 - 3
GIRONA
13
00:00 | Bàsquet
Cadet Masculí A - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Aleví Femení - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Aleví Masculí - ESCOLA PUIGCERVER 6É
4 - 12
REUS DEPORTIU
11:40 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació B - SH CASAL L'ESPLUGA
2 - 1
PALAU D'ESPORTS
12:55 | Hoquei Patins
1ª Catalana - SANTA PERPÈTUA
4 - 2
PALAU D'ESPORTS
15:00 | Hoquei Patins
Benjamí D - CE VENDRELL B
8 - 5
PALAU D'ESPORTS
18:15 | Hoquei Patins
Ok Lliga Femenina - HC PALAU DE PLEGAMANS
2 - 2
PALAU D'ESPORTS
21:00 | Hoquei Patins
Ok Lliga - LLEIDA LLISTA
4 - 4
PALAU D'ESPORTS
Fora
10:45 | Bàsquet
BBG - BAR SPORT - Infantil Masculí
35 - 85
TORREDEMBARRA
12:45 | Hoquei Patins
G.E. I E.G. - Aleví A
1 - 1
GIRONA
13:15 | Hoquei Patins
HC PALAU DE PLEGAMANS - Fem 14
3 - 1
PALAU DE PLEGAMANS
14:15 | Hoquei Patins
CERDANYOLA CH - 1a Catalana Femení
5 - 3
CERDANYOLA
19:45 | Hoquei Patins
CP TORDERA - Aleví A
7 - 1
GIRONA
14
10:15 | Hoquei Patins
Prebenjamí A - CP CALAFELL A
3 - 0
PALAU D'ESPORTS
12:55 | Hoquei Patins
Fem 16 - UE HORTA
9 - 1
PALAU D'ESPORTS
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A
55 - 63
REUS DEPORTIU
Fora
12:30 | Hoquei Patins
CP VOLTREGÀ B - Aleví B
0 - 2
PALAU D'ESPORTS
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
13:00 | Bàsquet
Prebenjamí - ESCOLA PI DEL BURGAR
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - CB CAMBRILS
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Cadet Masculí A - BBG - PINTURAS CLARÀ
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Bàsquet
ESCOLA PUIGCERVER 5É - Aleví Masculí
0 - 0
REUS (Escola Puigcerver)
10:00 | Bàsquet
C.SANT JOSEP 4T - Benjamí
0 - 0
REUS ( Escola St.Josep )
11:00 | Bàsquet
BÀSQUET L'ARBOÇ - Cadet Femení C
0 - 0
ARBOÇ
11:30 | Bàsquet
TGN BÀSQUET B - Infantil Femení B
0 - 0
TARRAGONA
12:00 | Bàsquet
ESCOLA MONTSANT - Aleví Femení
0 - 0
REUS (Escola Montsant )
12:45 | Bàsquet
MANYANET REUS - Cadet Femení B
0 - 0
REUS (Pare Manyanet)
16:00 | Bàsquet
CB TARRAGONA B - Infantil Femení A
0 - 0
TARRAGONA
17:30 | Bàsquet
100 ANYS PLOMS SALLE REUS B - Sènior Masculí A
0 - 0
REUS
19:30 | Bàsquet
UE SANT CUGAT NEGRE - Sènior Femení
0 - 0
SANT CUGAT DEL VALLES
28
11:00 | Bàsquet
Cadet Masculí B - A. B. EL VENDRELL 2
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
10:45 | Bàsquet
AD TORREFORTA A - Cadet Femení A
0 - 0
TORREFORTA
16:15 | Bàsquet
EL CARME BÀSQUET - Sots25
0 - 0
TARRAGONA
29
30
1
2
3
4
5