sponsor

Calendari

Anterior Novembre 2017 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
30
31
1
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - SALLE PLOMS REUS B
61 - 53
REUS DEPORTIU
Fora
12:30 | Hoquei Patins
CE Moritz Vendrell - Ok Lliga
3 - 2
Logo
16:00 | Bàsquet
SENIOR GROC SALOU - Sènior Masculí B
70 - 85
SALOU
2
3
4
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
09:00 | Patinatge
3era Convocatòria C i A
El Pla de Santa Maria
10:00 | Tennis
CIRCUIT HEAD PROMESES ( Del 4 al 28 del novembre)
Reus Deportiu
Logo
11:00 | Bàsquet
Esc Montsant Reus Deportiu - ESCOLLA PUIGCERVER
10 - 6
ESCOLA MONTSA
12:45 | Hoquei Patins
Ok Lliga Femenina - Las Rozas
2 - 2
Palau d'Esports
15:00 | Hoquei Patins
Benjamí C - CH Vila-seca A
4 - 11
Palau d'Esports
18:45 | Bàsquet
Cadet Masculí A - ASSOCIACIÓ ESPORTIVA LA SENIA
65 - 51
LA SÈNIA
20:15 | Bàsquet
Cadet Masculí B - CADET MASCULI CB SALOU
34 - 65
REUS DEPORTIU
Fora
09:15 | Bàsquet
A.E. CLARET - Preinfantil Femení B
47 - 42
VALLS
10:00 | Bàsquet
CE ROCABRUNA - Aleví
4 - 12
BORGES DEL CAMP
10:30 | Bàsquet
ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS NEGRE - Infantil Femení
60 - 10
PLOMS
11:00 | Bàsquet
C.VIDAL I BARRAQUER-EB CAMBRILS - Benjamí Masculí
6 - 10
CAMBRILS
11:00 | Bàsquet
A.B. LA SALLE TARRAGONA CF - Cadet Femení C
56 - 36
TARRAGONA
12:00 | Hoquei Patins
CE Noia Freixenet C - Infantil A
3 - 2
Palau d'Esports
12:00 | Bàsquet
ESCOLA MONTSANT - Benjamí Femení
6 - 10
ESCOLA MONTSAN
13:00 | Bàsquet
C.VIDAL I BARRAQUER-EB CAMBRILS - Els Ganxets-Reus Deportiu
5 - 11
CAMBRIL
15:00 | Tennis
Tarragona CT A - Aleví masculí
4 - 1
Tarragona
16:00 | Bàsquet
CE ROCABRUNA (CD) - Infantil Masculí Escolar
81 - 18
BORGES DEL CAMP
16:00 | Bàsquet
ESCOLA PUIGCERVER REUS - Sènior Masculí B
56 - 54
REUS
17:15 | Hoquei Patins
UEH Barberà - Fem 16
0 - 7
Barberà
18:00 | Hoquei Patins
CH Santa Perpetua - 1ª Catalana
3 - 1
Santa Perpetua
5
09:00 | Hoquei Patins
Prebenjamí Iniciació C - CP Riudoms
3 - 0
Palau d'Esports
10:00 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació A - CE Vendrell Moritz B
0 - 3
Palau d'Esports
11:00 | Hoquei Patins
Benjamí B - HC Valls Metso
7 - 2
Palau d'Esports
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - CB MORELL BLANC
90 - 26
REUS DEPORTIU
12:15 | Hoquei Patins
Prebenjamí C - HC Valls Metso
2 - 1
Palau d'Esports
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - CB SANT PERE I SANT PAU-JM
42 - 70
REUS DEPORTIU
15:15 | Hoquei Patins
Prebenjamí A - CH Vila-seca B
3 - 0
Palau d'Esports
16:45 | Hoquei Patins
2ª Catalana (FEM) - CP Roda
6 - 1
Palau d'Esports
17:15 | Bàsquet
Cadet Femení B - ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS BLANC
27 - 44
REUS DEPORTIU
18:15 | Hoquei Patins
Juvenil - CP Manlleu A
3 - 10
Palau d'Esports
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A
44 - 59
REUS DEPORTIU
19:45 | Hoquei Patins
Junior - CP Vic
0 - 0
Palau d'Esports
Fora
09:00 | Patinatge
Convocatòria Nivell C i A
El Pla de Santa Maria
11:00 | Tennis
URGELL CT A - + 30 anys
1 - 4
Lleida
12:00 | Bàsquet
A.E. CLARET A - Sènior Masculí A
56 - 96
12:00 | Bàsquet
ROCK LOVE TATTOO AMPOSTA - Sots21
69 - 73
AMPOSTA
12:15 | Hoquei Patins
CP Masquefa - Aleví A
1 - 18
Masquefa
15:00 | Hoquei Patins
CE Vendrell A - Preb. Iniciació A
3 - 0
Calafell
16:00 | Hoquei Patins
CE Vendrell - Prebenjamí B
3 - 1
Calafell
17:00 | Hoquei Patins
CE Vendrell B - Benjamí A
3 - 11
Calafell
17:45 | Hoquei Patins
CP Torrelles A - Aleví B
4 - 4
Torrelles
6
7
21:00 | Hoquei Patins
Ok Lliga - CE Arenys de Munt
0 - 0
Palau d'Esports
Logo
8
9
10
11
00:00 | Bàsquet
Benjamí Masculí - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Els Ganxets-Reus Deportiu - ESC MONTSANT REUS DEPORTIU
10 - 6
REUS DEPORTIU
11:00 | Tennis
CIRCUIT HEAD PROMESES ( Del 4 al 28 del novembre)
Reus Deportiu
11:40 | Hoquei Patins
Aleví B - HF Sant Josep SS
3 - 7
Palau d'Esports
12:00 | Bàsquet
Aleví - C.VIDAL I BARRAQUER-EB CAMBRILS
8 - 8
REUS DEPORTIU
12:55 | Hoquei Patins
Benjamí C - CE Vendrell C
0 - 0
Palau d'Esports
15:00 | Hoquei Patins
Prebenjamí C - Reus Deportiu B
1 - 2
Palau d'Esports
16:15 | Hoquei Patins
Prebenjamí A - HC Valls Metso A
3 - 0
Palau d'Esports
17:00 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - CB TARRAGONA B
52 - 68
REUS DEPORTIU
18:30 | Hoquei Patins
Benjamí B - CH Vila-seca B
4 - 4
Palau d'Esports
18:45 | Bàsquet
Cadet Masculí A - CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU
92 - 29
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Cadet Masculí B - EL CARME BÀSQUET
33 - 56
21:00 | Hoquei Patins
Ok Lliga Femenina - CP Manlleu
0 - 5
Palau d'Esports
Fora
09:00 | Patinatge
Copa Catalana Iniciació
Tremp
09:00 | Bàsquet
EL CARME BÀSQUET - Preinfantil Femení A
21 - 41
TARRAGONA
10:00 | Bàsquet
COL LA PRESENTACIÓ - Benjamí Femení
8 - 8
PRESENTACIÓ
11:00 | Bàsquet
BASQUET L'ARBOÇ - Cadet Femení A
41 - 73
ARBOÇ
11:00 | Bàsquet
C.VIDAL I BARRAQUER - Aleví
8 - 8
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES VERMELL - Infantil Femení
66 - 22
TARRAGONA
12:00 | Bàsquet
C.VIDAL I BARRAQUER-EB CAMBRILS - Prebenjamí
8 - 4
CAMBRILS
12:30 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES - Júnior Femení
48 - 69
TARRAGONA
16:30 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES 2002 - Cadet Femení B
35 - 54
18:00 | Tennis
Cunit CST A - Aleví masculí
4 - 1
Cunit
20:00 | Bàsquet
LLUISOS DE GRACIA A - Sènior Femení
0 - 0
BARCELONA Aplaçat 6/12/17
20:30 | Hoquei Patins
CH Caldes - Ok Lliga
2 - 4
Caldes
12
09:30 | Bàsquet
Cadet Femení C - CB ALTAFULLA
96 - 20
REUS DEPORTIU
10:00 | Tennis
CIRCUIT HEAD PROMESES ( Del 4 al 28 del novembre)
Reus Deportiu
11:00 | Hoquei Patins
Infantil B - CH Mollerussa
8 - 4
Palau d'Esports
11:00 | Bàsquet
Júnior Masculí - CB CONSTANTÍ
105 - 22
REUS DEPORTIU
12:15 | Hoquei Patins
Infantil A - CH Juneda
3 - 1
Palau d'Esports
12:30 | Bàsquet
Sots21 - ARTIS VIATGES - TORREDEMBARRA B.C.
65 - 54
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Sènior Femení - CBVALLS LEAR
57 - 60
REUS DEPORTIU
17:30 | Hoquei Patins
Aleví A - CP Vilanova C
9 - 1
Palau d'Esports
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - CLUB BASQUET TORRES DE SEGRE
85 - 59
REUS DEPORTIU
20:00 | Hoquei Patins
1ª Catalana - Cerdanyola CH
6 - 3
Palau d'Esports
Fora
09:00 | Patinatge
Copa Catalana Iniciació
Tremp
11:00 | Hoquei Patins
CHP Amposta - Benjamí B
1 - 2
Amposta
11:30 | Hoquei Patins
CP Calafell - Preb. Iniciació A
0 - 3
Calafell
13
14
15
16
18:00 | Bàsquet
Infantil Masculí Escolar - CE.ROCABRUNA
0 - 0
REUS DEPORTIU
17
21:30 | Hoquei Patins
Juvenil - FC Barcelona Lassa
3 - 12
Palau d'Esports
18
10:00 | Tennis
CIRCUIT HEAD PROMESES ( Del 4 al 28 del novembre)
Reus Deportiu
11:00 | Bàsquet
Benjamí Masculí - COL.LEGI FRANCESC REUS
9 - 7
COL FRANCESC REUS
11:00 | Bàsquet
Esc Montsant Reus Deportiu - ESCOLA MARIA CORTINA
6 - 10
ESCOLA MONTSANT
13:00 | Bàsquet
Aleví - COL.LEGI FRANCESC REUS
9 - 7
REUS DEPORTIU
16:00 | Hoquei Patins
Ok Lliga - FC Barcelona
3 - 2
Palau d'Esports
Logo
17:00 | Tennis
Infantil femení - Sant Salvador CT A
3 - 1
Reus Deportiu
18:30 | Hoquei Patins
Prebenjamí B - HC Valls B
3 - 0
Palau d'Esports
20:15 | Bàsquet
Infantil Femení - COL·LEGI AURA
59 - 24
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
CB LA SELVA 6È - Els Ganxets-Reus Deportiu
12 - 4
LA SELVA DEL CAMP
10:15 | Bàsquet
CLUB BÀSQUET AMPOSTA - Preinfantil Masculí
61 - 11
AMPOSTA
11:30 | Bàsquet
A.B. LA SALLE TARRAGONA CMB - Cadet Masculí B
85 - 15
TARRAGONA
12:00 | Tennis
CN Lleida - + 30 anys
1 - 4
Lleida
12:30 | Bàsquet
MANYANET REUS - Cadet Masculí A
50 - 60
PARE MANYANET
12:45 | Hoquei Patins
CP Vic - Juvenil
7 - 2
Vic
13:30 | Tennis
CT Tarragona A - Infantil masculí
2 - 3
Tarragona
16:00 | Bàsquet
AME AMETLLA DE MAR - Infantil Masculí Escolar
67 - 17
AMETLLA DE MAR
16:30 | Bàsquet
BASQUET L'ARBOÇ - Júnior Masculí
79 - 59
ARBOÇ
19:30 | Bàsquet
TORREDEMBARRA B.C. - Sènior Masculí A
69 - 72
TORREDEMBARRA
20:00 | Hoquei Patins
CHP Amposta - Prebenjamí Iniciació C
2 - 1
Amposta
21:00 | Hoquei Patins
CP Monjos - 1ª Catalana
1 - 7
Monjos
19
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
09:15 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació B - Reus Ploms
1 - 3
Palau d'Esports
09:15 | Bàsquet
Cadet Femení B - EL MEU BAR - TORREDEMBARRA B.C.
33 - 64
REUS DEPORTIU
10:00 | Tennis
CIRCUIT HEAD PROMESES ( Del 4 al 28 del novembre)
Reus Deportiu
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - C.B. ÀGUILES
77 - 59
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Femení - C.B. ÀGUILES
56 - 60
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Sots21 - CB MORELL B
53 - 51
REUS DEPORTIU
16:45 | Hoquei Patins
Fem 14 - Vilassar
3 - 2
Palau d'Esports
17:30 | Bàsquet
Sènior Masculí B - SENIOR GROC CB SALOU
63 - 51
REUS DEPORTIU
18:15 | Hoquei Patins
Junior - PHC Sant Cugat
0 - 0
Palau d'Esports
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - BASQUET SAMA VILANOVA-SFA
63 - 65
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Hoquei Patins
CE Vendrell A - Benjamí B
7 - 0
Vendrell
10:00 | Hoquei Patins
CP Calafell - Prebenjamí C
3 - 0
Calafell
10:00 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES 2003 - Cadet Femení C
26 - 58
TARRAGONA
11:00 | Hoquei Patins
CP Calafell A - Benjamí A
2 - 14
Calafell
11:30 | Hoquei Patins
HC Valls B - Benjamí B
11 - 1
Valls
12:00 | Hoquei Patins
AE Montblanc - Preb. Iniciació A
0 - 3
Montblanc
12:00 | Hoquei Patins
Sferic - Ok Lliga Femenina
1 - 2
Terrassa
20
21
22
23
24
25
09:00 | Patinatge
Copa Catalana Categories
Girona
09:00 | Bàsquet
Els Ganxets-Reus Deportiu - PARE MANYANET VERD
0 - 0
ESCOLA ELS GANXETS
10:00 | Tennis
CIRCUIT HEAD PROMESES ( Del 4 al 28 del novembre)
Reus Deportiu
12:00 | Bàsquet
Aleví - CE ROCABRUNA
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - ELISABETH PI-F
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:00 | Pàdel
TORNEIG EXPRESS MIXTE DE PÀDEL
Reus Deportiu
18:45 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - CB MORELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Infantil Femení - C.B. CANTAIRES TORTOSA IF
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
CNR PLOMS - Prebenjamí
0 - 0
PLOMS ( Reus )
10:45 | Bàsquet
CB CAMBRILS - Preinfantil Masculí
0 - 0
CAMBRILS
11:00 | Bàsquet
ALBERICH I CASAS GROC - Benjamí Masculí
0 - 0
POL.ALEBRICH I CASAS
11:00 | Bàsquet
PARE MANYANET GROC - Esc Montsant Reus Deportiu
0 - 0
PARE MANYANET
13:00 | Bàsquet
CB ALTAFULLA - Cadet Masculí B
0 - 0
ALTAFULLA
16:15 | Bàsquet
CB.CALAFELL - Cadet Femení A
0 - 0
CALAFELL
26
00:00 | Bàsquet
Sènior Masculí B - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:00 | Tennis
CIRCUIT HEAD PROMESES ( Del 4 al 28 del novembre)
Reus Deportiu
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení B - CLUB BASQUET LA SELVA
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - CBVALLS MARIMON I BARRABEIG
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - CB SANT PERE I SANT PAU-CF
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení - C.B. CANTAIRES TORTOSA JF
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - ESCOLA PIA-ÀGUILES
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Patinatge
Copa Catalana Categories
Girona
10:45 | Bàsquet
C.B. SANT PERE I SANT PAU - Sots21
0 - 0
ST PERE I ST PAU
11:00 | Bàsquet
C.B. CAMBRILS - Cadet Masculí A
0 - 0
CAMBRILS
18:30 | Bàsquet
C.B.BALAGUER - Sènior Masculí A
0 - 0
BALAGUER
27
28
29
17:30 | Bàsquet
Esc Montsant Reus Deportiu - PUIGCERVER
0 - 0
ESCOLA MONTSANT
30
1
2
3