sponsor

Calendari

Anterior Gener 2019 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
31
1
2
3
4
5
Fora
10:15 | Hoquei Patins
Barça Lassa - Infantil A
7 - 1
Barcelona
11:30 | Hoquei Patins
Barça Lassa - Juvenil
7 - 4
Barcelona
20:30 | Hoquei Patins
CE ARENYS DE MUNT - Junior
6 - 4
ARENYS DE MUNT
6
7
8
9
10
11
12
10:30 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació A - REUS DEPORTIU B
3 - 0
PALAU D'ESPORTS
11:40 | Hoquei Patins
Benjamí A - HC VALLS A
6 - 0
PALAU D'ESPORTS
12:55 | Hoquei Patins
Junior - CP VOLTREGÀ
4 - 7
PALAU D'ESPORTS
13:00 | Bàsquet
Prebenjamí - ESC.PUIGCERVER
13 - 10
REUS DEPORTIU
15:00 | Hoquei Patins
Benjamí B - REUS DEPORTIU D
8 - 2
PALAU D'ESPORTS
16:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - CB LA SELVA
61 - 51
REUS DEPORTIU
16:15 | Hoquei Patins
Aleví A - HC SANT JUST A
10 - 0
PALAU D'ESPORTS
17:30 | Bàsquet
Cadet Masculí A - TGN BÀSQUET 03A
63 - 74
REUS DEPORTIU
18:30 | Hoquei Patins
Ok Lliga Femenina - CP ALCORCON
1 - 3
PALAU D'ESPORTS
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - C.B. CALAFELL
82 - 36
REUS DEPORTIU
20:00 | Hoquei Patins
Infantil A - CP TORDERA
4 - 3
Palau d'esports
Fora
09:30 | Bàsquet
CB LA SELVA - Preinfantil Femení A
51 - 57
LA SELVA DEL CAMP
10:15 | Bàsquet
CB MONTBLANC - Aleví Masculí
4 - 12
MONTBLANC
11:00 | Hoquei Patins
CE VENDRELL A - Preb. Iniciació C
3 - 0
VENDRELL
16:00 | Bàsquet
ESCOLA PUIGCERVER - Infantil Femení A
24 - 40
REUS (Escola Puigcerver)
16:30 | Bàsquet
BÀSQUET L'ARBOÇ - Cadet Masculí B
61 - 50
ARBOÇ
16:30 | Bàsquet
CB.ÀGUILES A - Cadet Femení B
61 - 48
SANTA COLOMA DE QUERTALT
17:00 | Bàsquet
CB L'AMETLLA DE MAR - Sots25
70 - 53
AMETLLA DE MAR
18:00 | Bàsquet
C.B. CALAFELL - Cadet Femení C
66 - 60
CALAFELL
20:00 | Hoquei Patins
CP VOLTREGÀ - Ok Lliga
2 - 1
PALAU D'ESPORTS
13
09:00 | Hoquei Patins
Prebenjamí C - REUS DEPORTIU B
0 - 3
PALAU D'ESPORTS
09:30 | Bàsquet
Cadet Femení A - SALLE PLOMS REUS NEGRE
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:15 | Hoquei Patins
Juvenil - HC SANT JUST
3 - 4
PALAU D'ESPORTS
11:00 | Bàsquet
Infantil Femení B - CB.ÀGUILES
48 - 69
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - CB LA SELVA
41 - 51
REUS DEPORTIU
12:55 | Hoquei Patins
Ok Lliga Femenina - HC LICEO
3 - 0
PALAU D'ESPORTS
15:30 | Hoquei Patins
Fem 14 - IGUALADA FEM HCP B
11 - 0
PALAU D'ESPORTS
16:00 | Bàsquet
Júnior Femení B - SALLE PLOMS REUS
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení A - AD TORREFORTA
67 - 34
REUS DEPORTIU
18:30 | Hoquei Patins
1a Catalana Femení - CP MANRESA
7 - 1
PALAU D'ESPORTS
20:00 | Hoquei Patins
1ª Catalana - FC MARTINENC
13 - 2
PALAU D'ESPORTS
Fora
10:00 | Hoquei Patins
HC VALLS B - Benjamí C
1 - 6
VALLS
17:15 | Hoquei Patins
CH JUNEDA B - Aleví B
6 - 3
JUNEDA
18:45 | Bàsquet
SANT GERVASI 1 - Sènior Femení
61 - 69
SANT GERVASI
14
15
16
17
18
Fora
20:45 | Hoquei Patins
CP VILANOVA A - Aleví A
4 - 4
VILANOVA
19
11:00 | Bàsquet
Aleví Femení - CB LA SELVA 5È SOLARCA
9 - 7
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Aleví Masculí - COL.LEGI FRANCES
10 - 6
REUS DEPORTIU
11:40 | Hoquei Patins
Aleví C - CP MONJOS
10 - 1
PALAU D'ESPORTS
12:00 | Bàsquet
Benjamí - PARE MANYANET VERD
10 - 6
REUS DEPORTIU
12:55 | Hoquei Patins
Benjamí C - REUS DEPORTIU B
2 - 8
PALAU D'ESPORTS
15:00 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació B - CHP AMPOSTA A
1 - 2
PALAU D'ESPORTS
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - ROCABRUNA-REUS DEPORTIU
74 - 36
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Infantil Femení A - AE CLARET
56 - 40
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Sots25 - CB MORELL B
72 - 62
REUS DEPORTIU
21:00 | Hoquei Patins
Ok Lliga - SCRA ST. OMER
5 - 3
PALAU D'ESPORTS
Fora
10:30 | Bàsquet
C.B. VILA-SECA GROC - Infantil Masculí
32 - 64
VILA-SECA
11:00 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES 2003 - Cadet Masculí A
40 - 58
TARRAGONA
11:30 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES - Cadet Masculí B
0 - 0
TARRAGONA
12:00 | Hoquei Patins
CHP AMPOSTA - Benjamí D
7 - 1
AMPOSTA
17:00 | Hoquei Patins
CP RIUDOMS B - Benjamí A
0 - 8
RIUDOMS
17:00 | Hoquei Patins
CERDANYOLA CH A - Juvenil
4 - 5
CERDANYOLA
17:45 | Hoquei Patins
SHUM FRIT RAVICH - Fem 14
0 - 11
MAÇANET
17:45 | Bàsquet
BBG ARTIS VIATGES - Júnior Masculí
0 - 0
TORREMBARRA
18:00 | Bàsquet
CB VILA-SECA GROC - Júnior Femení A
62 - 36
VILA-SECA
18:00 | Bàsquet
AE CLARET - Júnior Femení B
96 - 25
VALLS
18:15 | Hoquei Patins
HC SANT JUST A - Infantil A
1 - 8
SANT JUST
20
00:00 | Bàsquet
Cadet Masculí B - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
09:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - MARE NOSTRUM
60 - 9
REUS DEPORTIU
10:15 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació C - REUS DEPORTIU A
1 - 3
PALAU D'ESPORTS
11:30 | Hoquei Patins
Aleví A - CP TARADELL B
8 - 2
PALAU D'ESPORTS
12:55 | Hoquei Patins
Prebenjamí B - CAMBRILS CH
3 - 1
PALAU D'ESPORTS
15:30 | Hoquei Patins
Fem 14 - HC ALPICAT
0 - 0
PALAU D'ESPORTS
18:30 | Hoquei Patins
1a Catalana Femení - CALDES Recam làser
0 - 0
PALAU D'ESPORTS
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - JOVIAT
0 - 0
REUS DEPORTIU
20:00 | Hoquei Patins
1ª Catalana - SD ESPANYOL
0 - 0
PALAU D'ESPORTS
Fora
09:30 | Hoquei Patins
HC VALLS A - Prebenjamí C
3 - 0
VALLS
11:30 | Bàsquet
AB SALLE TARRAGONA SM - Sènior Masculí A
0 - 0
TARRAGONA
12:00 | Bàsquet
CBVALLS CESPA - Infantil Femení B
0 - 0
VALLS
15:00 | Hoquei Patins
CP CALAFELL B - Prebenjamí A
0 - 0
VENDRELL
21
22
23
24
25
26
16:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - CB SALOU
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Cadet Masculí A - AB SALLE TARRAGONA CMA
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
00:00 | Bàsquet
E.PUIGCERVER 2N - Prebenjamí
0 - 0
ESC.PUIGCERVER
09:00 | Bàsquet
COL.LEGI FRANCES - Benjamí
0 - 0
REUS ( Col.legi Frances )
10:30 | Bàsquet
AB SALLE TARRAGONA IFB - Infantil Femení A
0 - 0
TARRAGONA
11:00 | Bàsquet
CE ROCABRUNA - Aleví Femení
0 - 0
LES BORGES DEL CAMP
11:00 | Bàsquet
ESCOLA ALBERICH I CASAS - Aleví Masculí
0 - 0
REUS ( E.Alberich i Casas )
17:00 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES VERMELL - Cadet Femení B
0 - 0
TARRAGONA
17:00 | Bàsquet
C. B. CANTAIRES TORTOSA CF - Cadet Femení C
0 - 0
TORTOSA
17:30 | Bàsquet
CB LA SELVA - Júnior Femení B
0 - 0
LA SELVA DEL CAMP
17:30 | Bàsquet
CB EL MORELL - Júnior Femení A
0 - 0
EL MORELL
20:00 | Bàsquet
BÀSQUET L'ARBOÇ - TARONJA - Sots25
0 - 0
ARBOÇ
20:15 | Bàsquet
TGN BÀSQUET 03B - Cadet Femení A
0 - 0
TARRAGONA
27
09:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - ELISABETH PIF
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Cadet Masculí B - BBG - AUTO CASASÚS
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Cadet Masculí B - CB RAPITENC LA VELA AL VENT
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - AES LA SÈNIA
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Bàsquet
ELISABETH IF - Infantil Femení B
0 - 0
SALOU
10:00 | Bàsquet
ELISABEHT - Preinfantil Femení A
0 - 0
SALOU
28
29
30
31
1
2
3